Зір покращився?: На Дніпропетровщині представники місії ОБСЄ врятували від смерті кота (фотофакт)

Тварину з колодязя витягли рятувальники ДСНС.

У Дніпропетровській області 9 червня представники спеціальної моніторингової місії ОБСЄ допомогли врятувати від смерті кота. Про це повідомляє прес-служба ДСНС Дніпропетровщини, інформують Патріоти України.

Відзначається, що місцевий житель, проїжджаючи повз село Межова, зустрів представників ОБСЄ, які розповіли, що в громадському колодязі знаходиться жива істота.

"Чоловік зателефонував до Служби порятунку "101" і повідомив про це рятувальникам", - йдеться в повідомленні.

На місце прибули працівники ДСНС, санітарна служба, а також пожежна команда. Вони з'ясували, що в колодязі знаходиться кіт. Рятувальники витягли тварину за допомогою мотузки.

Ідентифікація пенсіонерів по-новому: Що змінилося у 2026 році і які нюанси варто врахувати

понеділок, 22 червень 2026, 16:43

Українці продовжують отримувати пенсії та інші соцвиплати. Деякі пенсіонери мають проходити процедуру ідентифікації. У Головному управлінні Пенсійного фонду України (ПФУ) в Луганській області розповіли, які є способи проходження ідентифікації у 2026 ро...

Їх боялись у СРСР! Ось які українські слова радянська влада вилучала із словників

понеділок, 22 червень 2026, 16:30

Радянська влада свого часу вилучала з українських словників окремі слова, які вважала "небажаними" або ідеологічно неприйнятними. Багато з них були пов’язані з історичною пам’яттю, релігією чи національною самобутністю. Сьогодні ці мовні заборони розгл...