В Одеській міській лікарні рідня померлого пацієнта накинулася з кулаками на лікарів. В результаті бійки постраждали чотири медики. Про це повідомили у прес-службі Нацполіції Одеської області, зазначають Патріоти України.
Відомо, що 46-річного пацієнта доставили до лікарні кілька днів тому. Останні два дні чоловік знаходився у реанімації та був підключений до апарату штучної вентиляції легень. 6 вересня він помер і про це сповістили його рідних, які у всьому звинуватили лікарів.
Обурені родичі увірвались до приміщення міської лікарні та побили чотирьох лікарів.
"Трьох осіб, які нанесли тілесні ушкодження медикам, доставили до відділення поліції. Слідчо-оперативна група працює на місці та встановлює усі обставини події. Вирішується питання щодо надання правової кваліфікації інциденту в лікарні", - повідомили правоохоронці.
Калорії забезпечують організм енергією, але деякі продукти містять їх настільки багато, що навіть невелика порція здатна покрити значну частину добової норми. Експерти нагадують: якщо не контролювати споживання таких продуктів, ризик набору зайвої ваги...
В Україні продовжується воєнний стан, а це означає, що п'ять категорій громадян мають обов'язково пройти ВЛК. Серед таких осіб колишні "обмежено придатні", випускниці медичних ВНЗ і не тільки, передають Патріоти України. На сторінці у Facebook Житомирс...