"Зниклого" на Донбасі бійця ЗСУ повним ходом показують по Кремль-ТБ, а у Полторака все ніяк не можуть підтвердити полон

Військовослужбовці, які кожен день воюють з бойовиками, переживають з приводу такої позиції командування.

Василя Земелінського показали на росТБ як полоненого. Фото: скріншот з відео.

17 лютого штаб АТО повідомив про зникнення військовослужбовця в зоні АТО. У той же день проросійські бойовики заявили, що захопили одного українського військового в полон, передають Патріоти України.

21 лютого на російському телеканалі «Росія 24» показали бійця АТО Василя Земелінського, який потрапив у полон. Джерела InfoResist повідомляють, що саме він, за версією штабу АТО, «пропав» 17 лютого. Боєць служить в 34 батальйоні 57-ї бригади.

Не дивлячись на сюжет по російському телеканалу, в штабі АТО InfoResist через тиждень після його зникнення не змогли підтвердити, що він потрапив в полон. «Штаб АТО не може підтвердити, що він знаходиться в полоні», - сказав спікер штабу АТО Василь Лабай.

Журналісти поспілкувалися з військовими, які несуть службу в цьому районі і вони підтвердили що Василь Земелінський потрапив в полон. «За даними перехоплення, він наткнувся на ДОТ, по ньому бойовики відкрили вогонь, і коли зрозуміли, що вбити його не вдалося, взяли в полон», - повідомив один з бійців.

Військовослужбовці, які кожен день воюють з бойовиками, переживають з приводу такої позиції командування. «Нас турбує така позиція командування, ми ж не росіяни, які кидають своїх. Бійці переживають, що з ними так може поступити командування, коли вони потраплять в полон», - розповів боєць АТО.

Нереальні гроші для пересічного українця: Jerry Heil розповіла, скільки коштує її навчання у США та хто допоміг заплатити

субота, 28 січень 2023, 15:29

Українська артистка Jerry Heil поділилася деталями свого навчання у престижному музичному коледжі Берклі у Бостоні, передають Патріоти України. Як зізналася співачка, щоб оплатити навчання у виші треба чималі гроші. Коли Jerry Heil дізналася, що її зар...

Дуже економна дівчина: Наречена вийшла заміж у вбранні, яке купила за 50 доларів (фото, відео)

субота, 28 січень 2023, 15:00

24-річна дівчина на ім'я Наталія Лавер одна з тих наречених, яка не хотіла витрачати багато грошей на весілля і на сукню, тому вона розглядала варіант купити старе вбрання, але в неї все ж була одна дитяча мрія, яку вона хотіла здійснити - сукня повинн...