Зробимо його відомим: У Києві водій обматюкав й вигнав вдову АТОвця з маршрутки (фото)

Водій маршрутки не тільки вигнав жінку, але і висловився на її адресу нецензурною лайкою.

Фото: ФБ

У Києві водій маршрутного таксі вигнав і салону транспортного засобу жінку, яка надала посвідчення "Дружина загиблого офіцера". Про це у "Фейсбуці" написала Юлія Власюк, повідомляють Патріоти України.

Інцидент стався на перетині проспекту Степана Бандери та вулиці Теодора Драйзера. Водій маршрутки не тільки вигнав жінку, але і висловився на її адресу нецензурною лайкою.

Дана подія трапилася в маршрутці № 478.

Відзначається, що поліція прийняла заяву від жінки. Також компанія-перевізник принесла їй вибачення, а скандального водія пообіцяли звільнити найближчим часом.

Хіти тижня. Вийшла заміж не за того іноземця: Жінка місяць переховується в українському посольстві від свого чоловіка

середа, 19 вересень 2018, 4:00

Українка стала жертвою насильства з боку чоловіка-іранця, і вже місяць живе у посольстві України в Тегерані. Українка, яка стала жертвою насильства з боку чоловіка-іранця, місяць живе у посольстві України в Тегерані. Іранська сторона не дає їй дозволу ...

Хіти тижня. Улюблений актор Путіна закликав росіян брати дітей в охапку та тікати з РФ

середа, 19 вересень 2018, 2:00

Панін зазначив, що такий народ, який сьогодні населяє територію Росії заслуговує той уряд, ту владу, яка сьогодні знаходиться в Кремлі. Він зазначив, що у адекватних людей поки що ще є шанс - взяти своїх дітей, взяти найнеобхідніші речі і втекти з краї...