Хіти тижня. "Вони тут, поміж нами, їх багато": Відомий письменник сильно висловився про українську армію

За час війни на Донбасі українська армія стала справді народною.

Ілюстрація: wartime.org.ua

Українська армія віддзеркалює суспільство і стала дійсно народною за своєю суттю. Про це пише відомий український письменник Сергій Жадан у Facebook, повідомляють Патріоти України.

"Армія - це не щось абстрактне й відірване від решти суспільства. Ми, в наших мирних тилових містах, любимо говорити про військових у третій особі - про їхні настрої, про їхню мотивацію, про мову, якою вони говорять. Говоримо, іноді забуваючи цілком очевидне: армія виростає з суспільства, формується суспільством, віддзеркалює його, вона така, як і ми всі", - вважає автор.

Жадан наголошує, що військові після служби повертаються в мирні міста

"Вони тут, поміж нами, їх багато, і вони часто потребують нашої підтримки, так само як ми потребуємо їхнього захисту. У нас справді сформувалась народна армія, не слід про це забувати", - каже він.

Нагадаємо, партизани на окупованому Донбасі привітали жителів із Днем Незалежності.

Хіти тижня. Кривава ДТП із мажоркою Зайцевою: Стало відомо про дивне рішення суду

вівторок, 22 січень 2019, 17:30

Суддя Віктор Попрас відхилив клопотання про виклик експертів. Експертів з Дніпра, які встановили швидкість авто Олени Зайцевої, яка влаштувала смертельну ДТП на вулиці Сумській в Харкові, суд допитувати відмовився. Про це повідомляє 2day.kh.ua, передаю...

Час розплати настав: Топ-пропагандист Кремля втрапив у скандал через дачу у Криму

вівторок, 22 січень 2019, 17:15

Головного путінського пропагандиста Дмитра Кисельова зобов'язали виплатити понад 2,5 млн рублів боргу архітектору Володимиру Мазуріну, який будував його віллу в окупованому Коктебелі. Відповідне рішення ухвалив Корольовський міський суд Московської обл...