Хіти тижня. "Вони тут, поміж нами, їх багато": Відомий письменник сильно висловився про українську армію

За час війни на Донбасі українська армія стала справді народною.

Ілюстрація: wartime.org.ua

Українська армія віддзеркалює суспільство і стала дійсно народною за своєю суттю. Про це пише відомий український письменник Сергій Жадан у Facebook, повідомляють Патріоти України.

"Армія - це не щось абстрактне й відірване від решти суспільства. Ми, в наших мирних тилових містах, любимо говорити про військових у третій особі - про їхні настрої, про їхню мотивацію, про мову, якою вони говорять. Говоримо, іноді забуваючи цілком очевидне: армія виростає з суспільства, формується суспільством, віддзеркалює його, вона така, як і ми всі", - вважає автор.

Жадан наголошує, що військові після служби повертаються в мирні міста

"Вони тут, поміж нами, їх багато, і вони часто потребують нашої підтримки, так само як ми потребуємо їхнього захисту. У нас справді сформувалась народна армія, не слід про це забувати", - каже він.

Нагадаємо, партизани на окупованому Донбасі привітали жителів із Днем Незалежності.

Хіти тижня. Німецькі вчені виявили чудодійну силу популярної в Україні рослини

субота, 20 жовтень 2018, 23:05

Вживання насіння льону зменшує ризик смерті від раку грудей. Так, німецькі вчені виявили, що сполуки — лігнани, присутні у складі цих зерен, можуть знищувати ракові клітини, "заморожувати" ріст нових клітин і запобігати появі вторинних пухлин, передают...

Хіти тижня. "Хочеш із ультрою поговорити?": Форвард збірної України оскандалився в мережі через Путіна (фотофакт)

субота, 20 жовтень 2018, 21:30

Артем Бесєдін зазначив як вподобану публікацію відомого російського виконавця Тіматі, в якій той вітає з днем народження президента РФ Володимира Путіна. Нападник київського "Динамо" і збірної України Артем Бесєдін оскандалився в мережі через "лайк" в ...