Хіти тижня. "Вони тут, поміж нами, їх багато": Відомий письменник сильно висловився про українську армію

За час війни на Донбасі українська армія стала справді народною.

Ілюстрація: wartime.org.ua

Українська армія віддзеркалює суспільство і стала дійсно народною за своєю суттю. Про це пише відомий український письменник Сергій Жадан у Facebook, повідомляють Патріоти України.

"Армія - це не щось абстрактне й відірване від решти суспільства. Ми, в наших мирних тилових містах, любимо говорити про військових у третій особі - про їхні настрої, про їхню мотивацію, про мову, якою вони говорять. Говоримо, іноді забуваючи цілком очевидне: армія виростає з суспільства, формується суспільством, віддзеркалює його, вона така, як і ми всі", - вважає автор.

Жадан наголошує, що військові після служби повертаються в мирні міста

"Вони тут, поміж нами, їх багато, і вони часто потребують нашої підтримки, так само як ми потребуємо їхнього захисту. У нас справді сформувалась народна армія, не слід про це забувати", - каже він.

Нагадаємо, партизани на окупованому Донбасі привітали жителів із Днем Незалежності.

По 180 років за ґратами кожному: Українці дістали у Греції безжально довгий термін ув'язнення

неділя, 22 липень 2018, 9:40

Рідні ув’язнених запевняють, що чоловіки не мали наміру йти на злочин і в такій ситуації опинилися примусово. Загальне враження, якщо б у ЄС не відмінили смертельну кару, роздратоване грецьке правосуддя могло призначити і страту. У Греції двох українці...

Хіти тижня. Під Маріуполем неспокійно: Поблизу Павлополя група диверсантів пробралася до позицій сил ООС (відео)

неділя, 22 липень 2018, 9:30

Режим тиші на цій ділянці фронту протримався лише добу. Група бойовиків наблизилася до українських позицій неподалік Павлополя в ніч проти понеділка, передають Патріоти України. . Спроби підійти ближче під прикриттям "зеленки" військові останнім часом...