Відомий російський письменник Володимир Войнович висловився з приводу агресивної політики президента РФ Володимира Путіна та російського вторгнення в Україну. Про це він розповів в інтерв'ю Укрінформу, передають Патріоти України.
"Перша особа розбещена безкарністю і незмінюваністю. Путін почав своє правління з обмеження демократичних свобод, але спочатку поводився обережно. Особливо в зовнішній політиці. З такою політикою можна було якось миритися", - зазначив письменник.
Войнович зазначив, що Росія ніколи не перетравить окупований Крим і не переможе Україну. Причому це було зрозуміло в самому початку збройної агресії.
"А потім пішло: війна з Грузією, захоплення Криму, замах на південний схід України. Були порушені важливі міжнародні домовленості. До того ж, кожній мислячій людині було зрозуміло, що Росія завдає непоправної шкоди не лише Україні, але й самій собі.
Зрозуміло було, що Крим вона не переварить, Україну не переможе, моральні, економічні та політичні наслідки можна було передбачити. І деякі люди передбачали, але не сміли заперечити. Коли Путін попросив у Ради Федерації дозволу використовувати війська за межами країни, не виявилося жодного голосу проти!" - нагадує Войнович.
"І в результаті - на Донбасі божевільна бійня, зруйновані будинки, тисячі забраних життів. Був у цьому хоч якийсь сенс? Не було. Зараз перемир'я, але воно занадто крихке, щоб вважати, що вся ця жахлива історія завершилася.
І все-таки коли-небудь вона завершиться. Я пам'ятаю, як голосно прозвучав вірш Анастасії Дмитрук "Ніколи ми не будемо братами". Щодо братів сперечатися не буду, а сусідами залишимося і через якийсь час помиримося.
При нинішньому російському керівництві - навряд чи. Але при наступному - неодмінно. Ми все одно занадто один з одним пов'язані." - вважає письменник.
У Міністерстві освіти допускають, що після весняної сесії значна частина студентів-чоловіків може бути відрахована. Про це повідомив заступник міністра освіти і науки Михайло Винницький в інтерв’ю «Дзеркалу тижня», коментуючи хід перевірок закладів ви...
У квітні в Україні кількість вакансій зросла до 102 814, причому рекордні 44% з них були відкриті для людей без досвіду – це найвищий показник за рік. Роботодавці дедалі частіше знижують вимоги до кандидатів, аби подолати дефіцит кадрів і залучити нова...