"Зимове полювання Української сови на російську мишу": Чому емблема ГУР є троллінгом 800-го рівня над росіянами

Історик Суворов назвав три фактори, які вказують на відверте висміювання українцями розвідки РФ

Емблема української розвідки. Фото: "Фейсбук".

Колишній радянський розвідник, історик, письменник Віктор Суворов на своїй сторінці в Facebook назвав нову емблему військової розвідки України "троллінгом". Про це повідомляють Патріоти України.

"Троллінг 800-го рівня - це нова емблема української військової розвідки", - написав він, навівши три аргументи на користь своєї оцінки: "Девіз російської розвідки -" вище тільки зірки ", української -" мудрість панує над зірками ". Символ російської розвідки - кажан, української - сова (здогадайтеся, ким харчується). І, щоб напевно, сова встромляє меч в карту Росії ", - зауважив Суворов.

"Зимове полювання Української сови на російську мишу. І без жодних натяків", - коментує Роман Зайцев своє фото, на якому кажана збирається з'їсти сова.

З архіву ПУ. Різдво Пресвятої Богородиці: Історія свята, традиції і заборони 21 вересня, які треба знати

вівторок, 21 вересень 2021, 0:35

У 2020 році Різдво Пресвятої Богородиці святкують у понеділок, 21 вересня. На відміну від багатьох православних свят, ця дата є незмінною, передають Патріоти України. . У цей день народилася Діва Марія в сім'ї праведних Іоакима і Анни. Ця подія не було...

Щоб не дзюрили де завгодно: В Києві незвичайним чином вирішили злякати "безсоромних" чоловіків (фотофакти)

вівторок, 21 вересень 2021, 0:30

У Києві виявили креативність в боротьбі з невихованими чоловіками, які дозволяють собі мочитися на вулиці. Фото незвичайного знака опублікував Telegram-канал "Київ зараз", зазначають Патріоти України. Табличка, яка з часткою іронії попереджає про наслі...