Рідні не знають нічого: РФ видає своїх убитих на Донбасі найманців за "героїчно загиблих у Сирії"

Більшу частину так званих «героїчно загиблих росіян у Сирії» насправді було вбито і поховано під чужими іменами на тимчасово окупованих територіях Донецької та Луганської областей.

Кладовище "іхтамнєтів" на околицях Донецька. Фото: соцмережі.

За інформацією Головного управління розвідки Міністерства оборони України, Росія продовжує посилено розповсюджувати дезінформацію з метою приховування її участі у збройній агресії проти України. Про це повідомив під час брифінгу речник Міністерства оборони Дмитро Гуцуляк, передають Патріоти України.

Так, російська пропаганда докладає значні зусилля для героїзації російських солдат і офіцерів, нібито загиблих при виконанні бойових завдань у складі угруповання ЗС РФ на території Сирії. «Водночас активно приховується, що більшу частину так званих «героїчно загиблих росіян у Сирії» насправді було вбито і поховано під чужими іменами на тимчасово окупованих територіях Донецької та Луганської областей як бойовиків підрозділів з’єднань і частин 1 та 2 АК ЗС РФ. У зв’язку з цим, російське командування повідомляє родинам загиблих неправдиву інформацію про дату, місце та обставини смерті їх рідних та про місця їх поховання або кремації тіл», - розповів Гуцуляк.

Він додав, що обстановка у районі відсічі та стримування збройної агресії Росії на Донбасі є контрольованою підрозділами Об’єднаних сил. Останні перебувають напоготові до будь-якого розвитку подій, підкреслив він.

Хіти тижня. "Это растянутая смерть! Бегите, глупцы!" - Бабченко

неділя, 23 лютий 2020, 18:00

Кожна нова каденція - гірша за попередню. Це закон суспільства, що руйнується. Не впадуть. Сатрапів ніхто не покарає. Свободу ніхто не поверне... Про це у своєму блозі пише російський журналіст Аркадій Бабченко, передають Патріоти України. Далі - мовою...

Хіти тижня. "В марте Россия может начать новую войну?" - російський економіст

неділя, 23 лютий 2020, 17:00

"Валерий Соловей позавчера на "Эхе" предсказал к марту войну. Естественно, оговорившись, что, может, не начнут. Претензии ему предъявить нельзя будет, а репутация информированного человека укрепится", - пише у своєму блозі Дмитро Травін, передають Патр...