"Ми живемо. І боремося з усіх сил": Мережу зворушило послання мами онкохворого малюка

Платону Павловову лише чотири місяці, хлопчик дуже хоче жити, тому потребує підтримки.

Мама онкохворої дитини Анастасія Половова звернулася до мережі зі зворушливим вдячним посланням за акцію в підтримку її сина Платона, якому виповнилося чотири місяці. Вона опублікувала допис в своєму Instagram, передають Патріоти України.

"Ще два місяці тому лікарі говорили, що шансів мало і давали лічені дні. Але ми живемо. І боремося з усіх сил. Така хвиля підтримки і віри не може просто пройти повз. Спасибі всім за участь в привітанні Платона з його міні днем народження" , - написала Половова.

Окремо мама подякувала організатору акції Дарині Беженар за ідею і втілення задумки.

"Спасибі всім, хто малював і творив красу. Весь світ з нами - значить ми переможемо однозначно. Свого часу, я вітала свою дитину з його датою і я впевнена, що четвірок в його дні народження ще буде і буде", - висловила надію Половова.

Пост мами Платона зворушив користувачів мережі, які залишили масу добрих коментарів на її сторінці.

"Рости великий, і здоровий, малюче!!!!! Нехай очі щастям світяться", "Ці очі підкорили моє серце! Всією душею і думками завжди з вами, і чекаємо хороших новин! Нехай все погане скоріше і назавжди залишиться позаду! Щасливої долі тобі, малюк!","Платошкін, найміцнішого здоров'я тобі малюк, щастя, везіння і удачі. Чудового тобі дня в колі сім'ї", - написали в мережі.

Реквізити для допомоги

4731 1856 0132 2446

Половова Анастасія

Допоможемо вижити маленькій Лєрочці: Родина самотужки не потягне

субота, 17 лютий 2018, 0:09

До порталу Патріоти України звернувся житель Запоріжжя Юрій Самсика. Наші актівісти перевірили інформаці. Наводимо листа небайдужого громадянина. Наводимо зміст листа. УВАГА!!! . КРИК ДУШІ ПРО ДОПОМОГУ!!! . Дорогенькі мої Друзі та гості моєї сторін...

"Вони гідні кращого життя": Батьки дітей з інвалідністю звернулися до Порошенка (відео)

неділя, 4 лютий 2018, 14:18

Батьки особливих дітей просять керівництво держави звернути увагу на потреби, які мають найбільш беззахисні і наймолодші громадяни України. Батьки дітей з особливими потребами звернулися до президента України Петра Порошенка із закликом збільшити грошо...