"Живий ланцюг" і величезний прапор: У Києві святкують День Соборності України (фото, відео)

Сьогодні, 22 січня, у Києві на мості Потона кілька десятків людей створили "живий ланцюг" з нагоди Дня Соборності України. Судячи з фото, в акції бере участь значна кількість школярів, повідомляють Патріоти України.

Фото: Depo.ua

Акція мала назву "Об'єднай береги Дніпра живим ланцюгом Злуки". Її учасники розгорнули 30-метровий прапор України.

Нагадаємо, 22 січня 1919 року було проголошено Акт возз'єднання Української народної республіки (УНР) і Західно-Української народної республіки (ЗУНР). Також роком раніше — 22 січня 1918 року було підписано IV універсал Української Центральної Ради (УЦР), який проголосив незалежність УНР.

Перший "живий ланцюг" з нагоди Дня Соборності був створений 21 січня 1990 року. У ньому було задіяно 450 тисяч людей, які "пов'язали" Івано-Франківськ, Львів і Київ.

Допоможемо вижити маленькій Лєрочці: Родина самотужки не потягне

субота, 17 лютий 2018, 0:09

До порталу Патріоти України звернувся житель Запоріжжя Юрій Самсика. Наші актівісти перевірили інформаці. Наводимо листа небайдужого громадянина. Наводимо зміст листа. УВАГА!!! . КРИК ДУШІ ПРО ДОПОМОГУ!!! . Дорогенькі мої Друзі та гості моєї сторін...

"Вони гідні кращого життя": Батьки дітей з інвалідністю звернулися до Порошенка (відео)

неділя, 4 лютий 2018, 14:18

Батьки особливих дітей просять керівництво держави звернути увагу на потреби, які мають найбільш беззахисні і наймолодші громадяни України. Батьки дітей з особливими потребами звернулися до президента України Петра Порошенка із закликом збільшити грошо...