"Живий ланцюг" і величезний прапор: У Києві святкують День Соборності України (фото, відео)

Сьогодні, 22 січня, у Києві на мості Потона кілька десятків людей створили "живий ланцюг" з нагоди Дня Соборності України. Судячи з фото, в акції бере участь значна кількість школярів, повідомляють Патріоти України.

Фото: Depo.ua

Акція мала назву "Об'єднай береги Дніпра живим ланцюгом Злуки". Її учасники розгорнули 30-метровий прапор України.

Нагадаємо, 22 січня 1919 року було проголошено Акт возз'єднання Української народної республіки (УНР) і Західно-Української народної республіки (ЗУНР). Також роком раніше — 22 січня 1918 року було підписано IV універсал Української Центральної Ради (УЦР), який проголосив незалежність УНР.

Перший "живий ланцюг" з нагоди Дня Соборності був створений 21 січня 1990 року. У ньому було задіяно 450 тисяч людей, які "пов'язали" Івано-Франківськ, Львів і Київ.

Підозрюєте, що у вас приступ апендициту: Як розпізнати симптоми, і чи можна обійтись без операції, - лікар

неділя, 14 жовтень 2018, 8:25

Вчені з фінського міста Турку довели, що апендицит можна лікувати без операції. Важко повірити, що апендицит можна лікувати без операції, приймаючи антибіотики. Але, за повідомленнями світових інформ-агентств, це довели вчені з фінського міста Турку, п...

Потрібна допомога: Український морпіх просить врятувати його донечку (фото)

середа, 26 вересень 2018, 14:27

У мережі просять допомогти у лікуванні 6-місячної Олександри, доньки морського піхотинця Антона Гуленка, повідомляють Патріоти України. Лікарі поставили діагноз дитині "спінальна аміотрофія, хвороба Вердніга-Гоффмана", зазначила Олександра Безсмертна ...