
Робиться це з метою відновлення історичних традицій національного війська щодо назв військових частин.
Військові частини Сухопутних військ Збройних Сил України отримали наступні іменування
53 окрема механізована бригади Сухопутних військ Збройних Сил України – почесне найменування «імені князя Володимира Мономаха» та надалі іменувати її – 53 окрема механізована бригада імені князя Володимира Мономаха Сухопутних військ Збройних Сил України;
54 окрема механізована бригади Сухопутних військ Збройних Сил України – почесне найменування «імені гетьмана Івана Мазепи» та надалі іменувати її – 54 окрема механізована бригада імені гетьмана Івана Мазепи Сухопутних військ Збройних Сил України;
Український військовий, політичний і державний діяч. Гетьман Війська Запорозького, голова козацької держави на Лівобережній і всій Наддніпрянській Україні.
59 окрема мотопіхотна бригада Сухопутних військ Збройних Сил України – почесне найменування «імені Якова Гандзюка» та надалі іменувати її – 59 окрема мотопіхотна бригада імені Якова Гандзюка Сухопутних військ Збройних Сил України.
Яків Гандзюк – український військовий діяч, часів Перших Визвольних Змагань. Командуючий 1-м українським корпусом.
Народився у селянській родині на території сучасної Вінницької області. У 1895 році закінчив з відзнакою Одеське піхотне юнкерське училище зі званням підпрапорщика, де вчився з вересня 1893-го, а далі переведений до 61-го піхотного Володимирського полку. Лютим 1896 року — підпоручик. Протягом лютого 1901 — червня 1903 років ніс службу як ад’ютант 1-го батальйону. У 1904 році, в званні поручника (присвоєне у травні 1901-го), переведений до Східно-Сибірського стрілецького полку.
Британський прем’єр Кір Стармер оголосив про відставку. Цей крок не став геть несподіваним: його лейбористська партія перебуває в глибокій кризі. За два роки після впевненої перемоги на виборах лейбористи втратили підтримку британців. Багато однопартій...
Як на мене ... . "тАвАриСЧ" зюганов, явно з наполегливої підказки кремля видав "експромт" про "изьятие банковских вкладов населения". . Я цілком розумію, що потенційна сума у більше як 60 трильонів "фублів" заощаджень російських громадян суттєво муля...