Кремлівський режим зажадав від російських науково-дослідних інститутів терміново надати їхні напрацювання щодо боротьби зі старінням. Як повідомляє Медуза, з відповідним листом до них звернувся департамент науки та інноваційного розвитку МОЗ РФ, передають Патріоти України.
А ось головним лобістом програми зі створення «нових технологій збереження здоров’я» став глава Курчатовського інституту Михайло Ковальчук, який є близьким другом російського диктатора Володимира Путіна. «Ми отримали цей папір, і я, чесно кажучи, офігів. Сам посил мене спантеличив. Ну звичайно, нам зараз, крім цих старих пнів, відновлювати нікого, ага. Тобто прямо зараз (під час війни проти України) ми маємо все кинути. Цей цинізм навіть спантеличує», — розповів журналістам співробітник одного з Національних медичних дослідницьких центрів РФ.
Зокрема, Ковальчук очікує від російських учених їхніх пропозицій у таких галузях:
За словами одного з джерел видання, створення такого проєкту стало наслідком «нав’язливої ідеї» самого Ковальчука, який марить «вічним життям». Він же курирує й федеральну програму з розробок у галузі генетики — в якій бере участь старша дочка Путіна, ендокринолог Марія Воронцова.
Крім того, Ковальчук «керував абсурдним розшифруванням геному російської людини і лякав сенаторів новим підвидом службових людей, штучно створеним у США. «Представники цього підвиду, пояснював Ковальчук у радфеді, мають „обмежену самосвідомість“, їхнє розмноження „управляється“, а харчуються вони „дешевим кормом“ із „генно-модифікованих організмів“. Як неодноразово писали ЗМІ, у конспірологічні теорії Ковальчука охоче вірить і сам Путін», — зазначили автори матеріалу.
Очевидно, що підтримання російським командуванням потрібного йому темпу наступу одразу на кількох операційних напрямках почало викликати у нього, скажімо так, певні труднощі. . 1. Найбільш красномовний приклад – дії угруповання військ (УВ) противника ...
У ракеті "Трембіта" використовуються технології часів Другої світової війни. Імпульсний реактивний двигун зараз практично не застосовується в авіації через певні обмеження, які має. Одне з них – це дуже інтенсивний звук під час роботи. В етері телемара...