
Російська наука знову видала неймовірну "гіпотезу" про те, що поїдання немовлят, бажано сирих, - це гарний спосіб продовжити життя. Про це заявив головний російський генетик Костянтин Северинов, професор Сколківського інституту науки і технологій, завідувач лабораторій в Інституті молекулярної генетики Національного дослідницького центру "Курчатовський інститут" та Інститут біології гена РАН, передають Патріоти України.
"Є деякі досліди, якщо ми кажемо про продовження життя, які показують, що у тканинах, отриманих із молодих організмів, міститься така vis vitalis, живильна сила, яка продовжує життя більш старим організмам, якщо вони вживатимуть тканини молодих. Так, тобто поїдання немовлят, бажано сирих, я думаю, це гарний спосіб. Але це поки недоведено. Це краще ніж плацента", - заявив Северинов.
Українці з дідів-прадідів не починали б воєнних дій та багато іншого у найдовший день року, через виверені століттями народні прикмети. 22 червня за новим календарним стилем (5 липня - за старим) - день пам'яті священномученика Євсевія, єпископа Самоса...
На російських окупантів у тимчасово захопленому Криму незабаром чекають серйозні проблеми. Радник міністра оборони Сергій Стерненко заявив про це ввечері 21 червня, передають Патріоти України. «Те, що Україна готує для росіян у Криму, вони будуть згаду...