Без додаткової кількості цього вітаміну містянам буде кепсько

Мешканці міст мають додатково приймати вітаміни для підтримки здоров'я, стверджують дослідники. На їхню думку, містянам необхідно приймати вітаміни групи В.

Фото: infokava.comВисновок про користь вітамінів групи В для міських жителів було зроблено дослідниками з Колумбійського і Гарвардського університетів. В цьому вчені вбачають спосіб захистити здоров'я людей в умовах неблагополучної екологічної обстановки, характерною для міст, інформують Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

«Жителі міст мають приймати вітаміни групи В, щоб компенсувати шкоду, що наноситься організму забруднюючими речовинами, які насичують міське повітря», - констатували вони.

Думка вчених підкріплена даними дослідження, в рамках якого лікарі спостерігали за здоров'ям добровольців у віці від 18 до 60 років. Учасники були поділені на дві групи, в одній з яких отримували плацебо, а в іншій - вітамінні добавки, що містили 2,5 міліграма фолієвої кислоти, 50 міліграмів вітаміну B6 і 1 міліграм вітаміну B12.

Аналіз крові, який робили після того, як люди проводили час на вулиці зі жвавим рухом автотранспорту, показав: вживання вітамінів групи В зробило проби більш чистими – добровольці, що їх приймали, були краще захищені від негативних наслідків забруднення повітря. Нагадаємо, що ряд досліджень доводить наявність зв'язку між забрудненим повітрям міст та онкологією, а також хворобою Альцгеймера.

Опублікував: Олекса Хвацький
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Покерные турниры в Украине и Киеве в 2021 году

понеділок, 17 травень 2021, 22:05

Аккредитованные клубы для проведения покерных турниров в Украине. Ознакомьтесь со списком турниров с крупными призовыми и легальных клубов Украинской Федерации Спортивного Покера. С недавних пор игровой бизнес в Украине стал легальным видом спорта. А в...

"Про міфи мирного процесу на Донбасі", - Єлісєєв

понеділок, 17 травень 2021, 21:47

Джерело