"Без військової істерії люди все більше замислюються про економіку, "посткримська анестезія" проходить: Російський політик про неприємні для Путіна тенденції

В 2014-2015 роках рейтинги підтримки російської влади, і особисто Путіна, божевільним чином виросли. Зараз вони знижуються. Вони ще не впали до рівня початку 2014 року, але вже близько, наголосив Дмитро Некрасов.

Посткримська анестезія в РФ вже проходить. Ілюстрація:m.ncrim.ruРівень підтримки президента Росії Володимира Путіна знижується на тлі того, що "посткримська анестезія" сходить нанівець. Про це в інтерв'ю Обозревателю заявив екс-співробітник Адміністрації президента РФ і опозиційний політичний діяч Дмитро Некрасов, передають Патріоти України.

"Очевидно, що "посткримська анестезія" проходить. В 2014-2015 роках рейтинги підтримки влади, не тільки особисто Путіна, а в цілому дій влади, божевільним чином виросли. Зараз вони знижуються. Вони ще не впали до рівня початку 2014 року, але вже близько", - зазначив Некрасов.

За його словами, без військової істерії люди все більше замислюються про економіку. "Ця тенденція накладає свій відбиток", - підсумував політик.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Німецька Die Zeit опублікувала до 80-річчя "22 іюня" велику статтю від імені Путіна, - політтехнолог Голобуцький

середа, 23 червень 2021, 0:00

"Німецька Die Zeit опублікувала до 80-річчя «22 іюня» велику статтю від імені Путіна «Бути відкритими, незважаючи на минуле». Ясно, що стаття німецькою – російською зробили хіба переклад на кремлівському сайті, власний електорат Путін не збирався знайо...

З архіву ПУ. Мерзенно, що "проста людина з народу" увібрала в себе все найгірше, що цей народ має, - блогер

вівторок, 22 червень 2021, 23:55

"Хочу обговорити одну дуже небезпечну для президента рису його характеру. Мстивість. Не така, як у Ліама Нісона в "Заручниці", не "але коли ти відмовишся її відпустити, я тобі обіцяю, я тебе знайду да вб'ю", ні", - пише у червні 2020 року Павло Поцелує...