Брешуть про кількість добровольців: Олександр Мусієнко розповів, скільки Міноборони Росії вдається залучати свіжого м'яса для війни проти України

"За тією інформацією, яка є, щомісяця Росія мобілізує від 10 до 15 тисяч осіб. Тобто - у них іде мобілізація. Влітку була інформація, що мобілізують щонайменше по 20 тисяч на місяць. Яким чином? Приходить повістка, людина йде у військкомат, їй дають контракт на шість місяців і вона його підписує", - пояснив він.

Експерт відзначає, що підписання контракту є примусовим. Завдяки цьому російський міністр оборони Сергій Шойгу може звітувати, що вони нібито мають достатню кількість добровольців. "Це мобілізація, просто вони її намагаються приховувати й називають потоком добровольців, видаючи бажане за дійсне", - додав Мусієнко.

Мобілізація в РФ: останні новини

Російська "Медіазона" виявила, що з початку мобілізації в Росії щонайменше 4121 людей втекли з військових частин. Російські суди вже ухвалили рішення у 3470 справах.

Наприкінці жовтня в українській розвідці повідомляли, що страна-агресор щомісяця мобілізує понад 20 тисяч осіб.

Велика кількість експертів впевнена, що в Росії можуть почати тотальну мобілізацію після президентських виборів. Наразі Путін не готовий піти на це через ризики серйозного невдоволення у суспільстві.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Народні прикмети на 25 квітня: Що потрібно зробити для гарного самопочуття, а чого уникати у Марків день

четвер, 25 квітень 2024, 7:05

Народне свято 25 квітня відоме під назвами , Марк ключник, Василь-парильник. Православна церква України 25 квітня за новим стилем вшановувала пам'ять одного з дванадцяти апостолів євангеліста Марка. За старим стилем у свято сьогодні вшановують преподоб...

Военная помощь США сначала пойдет на закрепление позиций Сил обороны Украины и отражение наступления РОВ - Злий Одесит

четвер, 25 квітень 2024, 3:25

Сенат США во вторник 23 апреля (ночью 24 апреля по Киеву) поддержал законопроект о предоставлении помощи Украине на сумму около 61 млрд долларов. Подписание документа президентом США Джозефом Байденом – тоже не проблема, но как скоро настолько необходи...