Через різні моделі західних танків Україна може зіткнутися з проблемами, - The Washington Post

Через майже рік війни в Україні західні союзники нарешті погодилися надіслати Києву бойові танки. Однак через різні моделі танків Україна стикнеться з різними термінами постачання та логістичними перешкодами. Про це пише The Washington Post, передають Патріоти України.

Україна очікує на прибуття танків Challenger 2 з Великої Британії, танків M1A2 Abrams зі Сполучених Штатів та Leopard 2 від Німеччини і кількох інших країн світу. Експерт з танків в оборонно-розвідувальній компанії Janes Сонні Баттерворт вважає, що мішанина з різних систем ускладнює ситуацію з танками "з точки зору матеріально-технічного забезпечення".

"Українці працюватимуть з декількома різними типами озброєння, тому їм доведеться подбати про те, щоб забезпечити їх потрібними запчастинами до необхідних одиниць", — додав Баттерворт.

За його словами, сьогодні Україна використовує старі радянські танки Т-72, і може здаватися, що для успішної боротьби з Росією достатньо просто отримати західну техніку. Але в довгостроковій перспективі використання декількох типів танків може створити логістичні проблеми.

Американські чиновники кажуть, що попри успіхи українців в обслуговуванні американської техніки на полі бою, експлуатація танків "Abrams" вимагатиме значної підготовки і навчання, яке, до того ж, необхідно організувати за межами України.

З іншими танками теж не все буде легко. Так, наприклад, британські Challenger 2 використовують боєприпаси, що відрізняються від стандарту НАТО, а запаси танків Leopard 2 в різних країнах дещо відрізняються, навіть якщо це однакова модель. Зокрема, система управління вогнем або радіосистема іспанського Leopard 2 A4, може відрізнятися від фінського.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

США передадуть Україні старіші версії танків Abrams

середа, 22 березень 2023, 1:00

США поставлять старіші версії М1 Abrams до України в більш короткі терміни, вилучивши їх із запасів власних збройних сил. Про це повідомляє видання Associated Press з посиланням на власні джерела у Пентагоні. Міністерство оборони США прийняло рішення в...

"Командование оккупантов при нынешнем уровне мобилизации не может компенсировать потери в зоне БД", - Злий Одесит

середа, 22 березень 2023, 0:29

"Командование РОВ при нынешнем уровне мобилизации не может компенсировать потери в зоне БД. Фактически, сегодня это подтвердил представитель пресс-службы ГУР МО Андрей Юсов, отметив, что раша в месяц сейчас мобилизует до 20 тысяч тел", - пише військови...