"Уточнюю, що насправді оця заплутаність з дозволеною дальністю «Атакамсів» — чи то 80 км, чи то 300 км, не має значення. Значення мають цілі, по яких можна бити. А вони, за наполяганням США, суто військові — скупчення живої силі, техніки, аеродроми, штаби, склади, переправи у Курській області. Об’єктів російської енергоструктури там, на жаль, нема", - пише політолог Олександр Кочетков на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:
"Велика Британія і Франція будуть діяти у руслі США. Зазвичай, взаємодія виглядає наступним чином. ЗСУ пропонує варіанти цілей. На ті цілі, з якими партнери погоджуються, вони надають координати для ракетних ударів (ніякі військовослужбовці НАТО на території України не вводять ці координати в установки Хаймарс, це маячня Путіна, бо все відбувається в напівавтоматичному режимі). Відповідно, в основному, це будуть цілі у Курській області, пов’язані з контингентом вояків з Північної Кореї.
Можна припускати, що у наявності у нас будуть до сотні «Атакамсів» і біля 20 ракет «Шторм-Шедоу»/«Скальп» (це не таємниця). Така кількість не дозволить принципово переломити фронтову ситуацію у Курській області, проте дозволить певним чином нівелювати наявність північнокорейського контингенту у кількості 10-12 тис вояків з реактивною та звичайною артилерією.
Утримання плацдарму у Курській області зараз стало принципово важливим. Бо напередодні потенційних переговорів ламає схему агресора. Зверніть увагу, у недоімперії практично припинили вживати таке зручне для них колись формулювання «з урахуванням реалій на землі». Бо зараз це означає, що не тільки Україна втрачає неконтрольовані території, але й Росія. І як тоді співати про «досягнення всіх цілей СВО»?
І принагідно ще про одну тему. Як висловились би наші незамінні топ-менеджери, «на зовнішньополітичному треку фіксується негативний тренд». А саме, в оточенні Дональда Трампа починають глузувати з президента В. Зеленського. Не критикувати, а саме глузувати.
Цім доволі системно займаються син обраного президента США Трамп-молодший, Ілон Макс, журналіст Такер Карлсон, є й інші, менш помітні. Це погано. Бо це не якась невихованість людей з найближчого оточення Трампа, а цілком свідома позиція. І вона ризикує стати неофіційною нормою. Це вигідно Трампу, бо людині, яку не поважають і з якої намагаються зробити посміховисько, дуже просто відмовити у навіть самому необхідному. Або примусити до самого принизливого. А потім ще й написати десь у мережі Х: «Прохав, але не отримав. Демократична халява скінчилася».
Неприйнятну ситуацію треба негайно виправляти. Але для цього треба стати для Трампа не набридливим прохачем, а молодшим партнером у його планах".
Атомний крейсер Петро Великий флоту країни-агресора РФ, попри чутки про його списання, які курсують уже кілька років, продовжує стояти біля причалу в Сєвєроморську — вочевидь, до повернення в стрій атомного крейсера Адмірал Нахімов. Такий висновок зроб...
Відомий російський опозиційний журналіст та публіцист Олександр Невзоров прокоментував новий заклик до росіян прихильника путінського режиму, російського актора Івана Охлобистіна щодо України та країн Заходу. Про це він повідомив у Telegram-каналі. Йде...