Вважається, що почуття ревнощів неможливо без високого рівня самосвідомості, розуміння свого місця в складних соціальних взаємовідносин народу і положення інших людей. Все це звучить занадто «людиноподібних», проте власники собак часто помічають, що їх вихованці здатні вести себе вкрай ревниво, якщо господар приділяє занадто багато уваги іншій тварині. Ці суб'єктивні спостереження підтвердили і експерименти, про які вчені повідомляють в статті, опублікованій в журналі Psychological Science, інформують Патріоти України.
Амалія Бастос і її колеги з Оклендскго університету в Новій Зеландії поставили досліди з 18 домашніми собаками, поміщаючи їх в ситуацію, що викликає відчуття браку любові з боку господаря. Тваринам показували сцену, в яких господар пестив іншу собаку, або (контроль) пухнастий флісовий циліндр. Далі між ними і першим собакою опускали бар'єр. Побачивши «конкурента» тварини кидалися на нього з куди більшою силою, ніж коли бачили «противника» у вигляді м'якої і явно неживої іграшки.
За словами авторів дослідження, така поведінка несе три ключові ознаки ревнощів. Воно виявлялося лише при взаємодії господаря з потенційним соціальним конкурентом, але не з неживим об'єктом; було прямим наслідком цієї взаємодії, а не простого присутності конкурента поруч. Нарешті, воно тривало і в тому випадку, якщо взаємодія відбувалося поза прямої видимості.
Гарною новиною є той факт, що російські агенти отримують підозри. Проте важливо не зупинятися на досягнутому та звернути увагу на Верховну Раду, адже там подібних колаборантів дуже багато. Таку думку висловив підполковник ЗСУ, заступник командира 3 ОШБ...
У Запоріжжі внаслідок ракетного обстрілу, який РФ здійснила у суботу, 18 січня, вибуховою хвилею пошкоджений Свято-Андріївський кафедральний собор УПЦ МП. Військовий прокоментував, як "відреагували" представники собору. Про це військовослужбовець ЗСУ С...