![](/images/2023/06/30000546__large.jpeg)
"Десять років тому Путін старанно, зосереджено вимальовував далекий маленький котячий анус перед дітьми. Сьогодні він недбало вимальовує зморшкувату усміхнену дупу з вухами", - пише політтехнолог Олексій Голобуцький на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:
"Все? Шлях завершено - прийшли, куди колись планували? Те, що колись було жирною крапкою, врешті насунулось великою дупою і усміхнулось всім росіянам?
==
Психологічний аналіз малюнку від фахівців: «Про ігнорування розумової сфери говорить відсутність лобної частини. Тиск на психіку, головний біль, ослаблення
інтелекту проявляються у зображенні гіпертрофованої голови. Риси обличчя, що промальовані слабо і без чітких ліній, свідчать про наявність конфліктів з оточуючими. Такі діти дуже недоброзичливі по відношенню до інших, постійно чекають каверзи. Густе, скуйовджене волосся — грубий, норовливий характер, нестриманість, імпульсивність автора малюнка; підняте — зарозумілість і гордість.
Широко відкриті очі говорять про те, що автор такого малюнка допитливий. Бажання сподобатися іншим легко розпізнати дуже красивими очима, намальованими з дотриманням симетрії. Багато корисного можна побачити й у погляді персонажа: прямий – відкритість та товариськість; скошений погляд - підозрілість, недовірливість; пильний - відображення агресії».
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.
"Коли я писав блог по вбивству Фаріон, то зразу сказав, що ви будете здивовані вбивцею і мотивами", - пише у своєму блозі Борислав Береза, передають Патріоти України. "Зараз бачу сміхуйочки з приводу, що наступною жертвою мав бути Макс Бужанський. Про ...
Лідери козацтва пізніших часів відтіснили в пам'яті народу відчайдушного і умілого отамана, що з купкою запорожців став одним з вершителей доль Східної Європи і підняв роль українського козацтва до небувалих до того висот, перевершивши Байду Вишневецького