Для захисту від зазіхань Росії у Польщі розгорнуть реактивований Корпус США

Американці розгорнуть у Польщі реактивований 5-ий Корпус Армії США.

У Польщі розгорнуть реактивований Корпус США

У Кракові відбулися перемовини у справі декларації про зміцнення польсько-американської військової співпраці.

Міністр національної оборони Польщі Маріуш Блащак наголосив, що декларації, підписані президентами Польщі та Сполучених Штатів, забезпечують постійну присутність американських військ у країні.

Очільник оборонного відомства підтвердив інформацію про розгортання у Польщі передового командування 5-го Корпусу Армії США та збільшення на 1000 кількості американських солдатів.

Міністр національної оборони Польщі Маріуш Блащак

Міністр Блащак зазначив, що це відчутний доказ здійснення оборонної політики президентів Польщі та Сполучених Штатів. «Торік президенти Анджей Дуда і Дональд Трамп підписали дві декларації про числове збільшення присутності американських військ у Польщі».

Начальник штабу Сухопутних військ США генерал Джеймс Макконвіл сказав, що рішення про реактивацію 5-го Корпусу свідчить про активність Сполучених Штатів за сильнішу Європу.

Джорджетт Мосбахер наголосила, що американські солдати готові захищати союзників з Північноатлантичного альянсу:

«Наші чудово вишколені солдати, котрі перебувають у своїй піковій боєздатності, готові захищати США, а також союзників з НАТО. Вони неодноразово у минулому вже демонстрували нашу здатність захищати східний фланг НАТО, який є невід’ємною частиною вільної та демократичної Європи».

У понеділок ввечері очільник Пентагону Марк Еспер поінформував, що угода про зміцнення американських сил у Польщі вже готова і схвалена обома країнами.

Він додав, що договір забезпечить зміцнення НАТО і ще більше стримає Росію. Згідно з угодою, крім збільшення числа американських солдатів на 1000, у Польщі розгорнуть командування корпусу сухопутних військ США.

Джерело

Опублікував: Андрій Савчук
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Скрепи рукож*пі: Дизайнеру ВАЗ-2110 стало соромно за дизайнерів BMW

неділя, 27 вересень 2020, 9:47

В останні роки BMW на нових моделях встановлена гіпертрофована решітка, на якій кріпляться номери. Серед них - X7, М3, М4 і iNEXT. Колишній дизайнер "АвтоВАЗу" Володимир Ярцев, який розробляв десяте сімейство Lada, прокоментував зовнішній вигляд сучасн...

Війна кажете?!: Український ЗАЗ тепер збирає чотири моделі російської «Лади»

неділя, 27 вересень 2020, 9:36

УкрАвто, яка володіє Запорізьким автозаводом, не акцентує увагу на співробітництві з Росією. Автомобілі Lada українського складання здивували привабливими цінами: незважаючи на різницю в роках випуску, локалізовані моделі виявилися не дорожче імпортова...