"Днями зустріла десь на ютубі комент росіянки: "так отдайтє, х*хлы, все савєтскоє, оно нє ваше...", - блогерка із Харкова

"Вранішній приліт російської ракети в Харків. Фото вже публікують офіційні ресурси, тому дозволю собі і я. Але мова піде не про сам приліт, а дещо інше", - пише харківська блогерка Олена Кудренко на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:

"Придивіться до фото - які будівлі в Харкові. Таких у нас багато. А на днях я зустріла десь на ютубі комент росіянки: "так отдайтє, х@хлы, все савєтскоє, оно нє ваше...".

Звичайно, будівлі такого рівня та краси не схожі на радянські, скоріше за все вони значно старші за віком. Я не знавець історії архітектури, якщо чесно. Чула, що нашу місцеву архітектуру й називають "сталінським ампіром". Буду вдячна побачити в коментарях якусь цікаву інформацію від тих, хто на цьому знається.
Але я ніяк не можу уявити, як до нас свого часу приїхали будівельники та архітектори з якоїсь якутії чи бурятії, щоб побудувати тут щось для нас, "х@хлів". Навіть з москви чи пітеру, бо навпаки в пітер та москву привозили спеціалістів і з України в тому числі, а до цього з Європи, щоб створити щось цікаве.
Та й що росіяни можуть вважати своїм з радянської спадщини? Союз міг бути сильним тільки за наявності України в його складі. Без України в росіян якісь фантомні болі. Що значить віддайте? Несамодостатність окремої людини - це проблема. Несамодостатність цілої країни - катастрофа. Невдячні та ненажерливі".
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Для України в Польщі замовляють 100 БТР Rosomak

неділя, 2 квітень 2023, 1:10

Це ліцензійний варіант дуже якісної фінської колісної бронемашини Patria AMV. Для Збройних cил України закуплять 100 бронетранспортерів Rosomak. . Відповідне замовлення отримає оборонна промисловість Польщі. Про це 1 квітня повідомив польський прем’є...

Протести в Молдові: рф планує здійснити переворот і відкрити “другий фронт” із Придністров’я?

неділя, 2 квітень 2023, 0:46

Звертаю увагу, що на території невизнаної “ПМР” наразі знаходиться досить обмежений російський військовий контингент. Щоб збільшити військову присутність на території цієї “республіки” Кремлю, потрібні налагоджені логістичні маршрути. Росія намагається...