"Друзі відмовляли його від весілля": Оля Полякова висловилася про різницю у віці з 60-річним чоловіком

Українська співачка Оля Полякова вже 20 років щасливо одружена з бізнесменом Вадимом Буряковським. Незважаючи на 16-річну різницю у віці, вони таки одружилися і виховують двох дочок, передають Патріоти України.

У програмі "Дорослі дівчатка" Полякова розповіла, що друзі Вадима відмовляли його від весілля з нею, але він виявився сміливим чоловіком, який вибрав себе і своє щастя.

"У мене з чоловіком різниця у віці 16 років. Йому всі говорили: "Вона тебе кине, що ти робиш". Зараз всі ці люди, вони просто шоковані, що ми вже 20 років живемо. Він тоді мені сказав цю фразу: "Щастя варте кожної секунди". Я тільки сьогодні розумію, що таке 40 років, це нічого! Він такий же і був. У нього теж були крила", - розповіла співачка.

Вона додала, що виходила заміж, коли їй було 23 роки. І зазначила, що тоді Буряковський був дуже закоханий у неї. "Йому було все одно, нехай вона його роздягне, нехай вона його збанкрутує, нехай вона відніме все, але дасть йому те щастя, яке він відчував", - сказала Полякова.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Розклад по чорноморському флоту (чф-у).. - Машовець

понеділок, 2 жовтень 2023, 0:55

Джерело

"Тільки лінивий в нас не займається вигадуванням стратегій. І, випередивши інших стратегів, прагне "донести їх до влади й суспільства”, - журналіст

понеділок, 2 жовтень 2023, 0:15

"У романі Дена Брауна один з героїв так пояснює сучасне мистецтво. Від митців минулого вимагалося віртуозне володіння пензлем або різцем, розуміння властивостей фарб чи каменю. Щоб називатися митцем сьогодні, все це зайве. Варто лише згенерувати якусь ...