
Стрільба з положення лежачи, з незручних позицій та різних видів озброєння – так на військовому полігоні поблизу Житомира 6 серпня визначали кращу снайперську пару Десантно-штурмових військ ЗСУ.

«Всі вправи складні. Тут і пістолет, і стрільба з незручних положень. Особливо на витривалість. Коли, ти наприклад, стріляєш з «шишаріка», коли у тебе практично немає упору. А бронежилет і каска дають про себе знати», – розповідає учасник змагань Костянтин.

«Кращі друзі, як то кажуть. Ми практично завжди разом. У мене є дружина і діти, це моє, але у вільний час постійно спілкуємося, ділимося інформацією, обговорюємо якісь помилки, які хтось допускав, як їх виправити. Тренуємося разом постійно», – каже снайпер-десантник.

За роботою снайперів уважно слідкують судді та інструктори, які фіксують кожен постріл та кожну дію учасників змагань: це і подолання перешкод, і правильний вибір позиції, і безумовно влучність пострілів.

За словами інструкторів, професія снайпера – це безперервне навчання та робота над собою, адже виконання пострілу – це лише невелика частина вмінь справжнього фахівця.

Впродовж двох днів кращі снайпери-десантники змагаються у вправності, а згодом переможці виборюватимуть звання кращих у Збройних силах України.

Британський прем’єр Кір Стармер оголосив про відставку. Цей крок не став геть несподіваним: його лейбористська партія перебуває в глибокій кризі. За два роки після впевненої перемоги на виборах лейбористи втратили підтримку британців. Багато однопартій...
Як на мене ... . "тАвАриСЧ" зюганов, явно з наполегливої підказки кремля видав "експромт" про "изьятие банковских вкладов населения". . Я цілком розумію, що потенційна сума у більше як 60 трильонів "фублів" заощаджень російських громадян суттєво муля...