"Дуже боїться за своє життя": Експерт розповів, як відрізнити Путіна від його двійників

Експерт розповів, як відрізнити Путіна від його двійників

Кандидат психологічних наук, фахівець з психодіагностики Дмитро Попов розповів, чи дійсно президент РФ Володимир Путін знову вдається до послуг двійників, а також пояснив, як їх відрізнити від справжнього диктатора, передають Патріоти України.

"На зустрічі з військкорами я побачив реального бункерного, тобто того, який приймав доповідь по Маріуполю, зустрічався з Сі, того хто проводив ось це прокляте засідання 22 лютого, на якому постановили атакувати Україну. А на форумі вже був двійник…", - сказав він ефір.

Експерт розповів, як він відрізняє двійників з психологічної точки зору. "Б дуже боїться за своє життя. По всій видимості у нього є якесь дійсно хронічне захворювання, тому що періодично у нього не працює права сторона тіла, права рука і рідше права нога. Але права рука відмовляє дуже часто. Путін коли виходить на публіку, він намагається бути дуже дистанційованим від усіх, хто б то не був, або ж вони проходять якийсь карантин. Тому зустрічався з Макроном і з секретарем ООН за цим столом, як футбольне поле... Двійник, який вже прийняв два паради лізе ще й до людей похилого віку ", - сказав Попов.

"Також я вимірюю наступні відстані на обличчі, неважливо, яка проекція, тому що я беру не саму відстань, а їх співвідношення між собою. Це відстань від перенісся до верхівки, від перенісся дот підборіддя, відстань між краями очей, відстань між скронями і співвідношення всіх цих речей між собою. Ці співвідношення показують нам цифри з різницею в кілька сотих, якщо це одна і та ж людина, якщо різні люди - то різниця в десятих. Тобто вона існує і ось таким чином я їх відрізняю", - додав психолог.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Залишки Скала-Подільського замку: Мальовничі руїни ваблять не лише краєвидами та легендами, але і бурхливою 800-річною історією

понеділок, 19 травень 2025, 7:49

Який замок, чи фортеця України не може похвалитись більш шаленим минулим? За це стратегічне укріплення на високому скелястому урвищі над Збручем боролися українські, монгольські, литовські, польські, угорські турецькі та татарські можновладці та армії

Народні прикмети на 19 травня. Що цього дня українки робили на щастя і категорично не позичали та не просили у сусідів

понеділок, 19 травень 2025, 7:05

19 травня за новим стилем (1 червня за старим) вшановують пам'ять священномученика Патрикія Пруського, єпископа Іоанна Готського і мученика Калуфа Єгиптянина. За юліанським каоендарем сьогодні вшановують праведника Іова Багатостраждального, нагадують П...