Дуже мальовнича "бавовна": На Донбасі ЗСУ знищили російський ЗРК "Бук-М1" (відео)

ЗРК Бук-М1

Українські артилеристи уразили російський зенітний ракетний комплекс Бук-М1 на Донеччині. Про це повідомляє пресслужба фонду “Повернись живим” з посиланням на військових 45 ОАБр.

Підрозділ аеророзвідки 45 окремої артилерійської бригади під час розвідувального польоту виявив позицію російського зенітного комплексу Бук-М1 неподалік від міста Попасна, Донецької області.

Після виявлення та розпізнавання цілі координати передали українському розрахунку реактивної системи залпового вогню HIMARS, котра й нанесла вогневе ураження.

На опублікованому фото після ураження ракетою видно потужну детонацію боєкомплекту ЗРК, що не залишає сумнівів у тому, що комплекс був повністю знищений.

Вдалось геолокувати місце ураження російського ЗРК. Це за 4 кілометри на схід від Попасної і за 16 кілометрів від лінії бойового зіткнення.

Днями раніше, 11 травня, на цьому ж напрямку на околицях Бахмута аеророзвідникам 45 ОАБр спільно із українським підрозділом РЗСВ HIMARS вдалось знищити російський ЗРК “Панцирь-С1”. Згодом, 15 травня, ЗСУ уразили вже другий “Панцирь” в селищі Кодема на Донеччині.

9К37 “Бук”

ЗРК “Бук” – це радянський зенітний ракетний комплекс середньої дальності. Він призначений для знищення літаків стратегічної і тактичної авіації, крилатих ракет, вертольотів та інших повітряних об’єктів.

Зенітний комплекс здатен уражати цілі типу літаків F-15 на відстані до 50 км, а крилаті ракети – на дальностях до 26 км. Максимальна швидкість цілей, які комплекс може уразити, становить 1100 м/с назустріч і 300—400 м/с услід.

Самохідна пускова установка 9А310М1 комплексу Бук-М1 повністю автономна та здатна пересуватись, розвідувати цілі у повітряному просторі та виконувати запуск ракети незалежно від інших систем комплексу.

Повну автономність та можливість ведення вогню без супутніх радіолокаційних станцій забезпечує встановлена на борт радіолокаційна станція, розміщена у радіопрозорому ковпаку в передній частині башти.

Час переведення машини з похідного становища до бойового становить трохи більше 5 хвилин. Переведення в бойовий режим з чергового – не більше 20 секунд.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Окупанти тікатимуть "брасом, кролем і по-собачому": Світан висловився про звільнення Криму 2023 року

вівторок, 26 вересень 2023, 9:48

Збройні сили України розпочнуть штурм для звільнення тимчасово окупованого Криму цього року. Це можна зробити, зайшовши на півострів через Армянськ (місто у Криму - ред.) і висадивши повітряний та морський десант. Про це "Главреду" розповів військовий...

В ISW розповіли про деградацію Балтійського флоту Росії

вівторок, 26 вересень 2023, 9:32

Американські аналітики зазначили, що три десантні кораблі Балтійського флоту було перерозподілено в Чорному морі, і вони не можуть повернутися у свої постійні порти базування. . Балтійський флот Росії серйозно постраждав через війну в Україні, і ві...