Україна не змогла досягти того прориву, на який усі сподівалися в ході контрнаступу, який почався влітку. По це заявив колишній директор ЦРУ Девід Петреус. "2023 рік став роком, коли всі спостерігали, чи вдасться досягти прориву будь-якій зі сторін", - сказав Петреус, передають Патріоти України.
"Чому Україна опинилася в такій ситуації? … Ми бачили затримки з наданням їм (військової техніки), наші танки лише нещодавно дісталися до них. Наша затримка в ухваленні рішень щодо M1, затримки зі схваленням танків Leopard, ми затримали рішення щодо касетних боєприпасів, які могли бути дуже корисними, системи ракет більшого радіусу дії для реактивних систем залпового вогню, і врешті літаки сучасного зразка", - перелічив військовий причини, чому українцям не дався контрнаступ.
"В нашій доктрині йдеться, що аби прорвати ті типи оборони, які ми бачили на півдні (і я не думаю, що хтось насправді усвідомлював або оцінював глибину мінних полів, і що Росія дуже правильно зробила кілька ліній оборони), потрібна перевага в повітрі, а також багато чого іншого. І ми цього не дали українцям", - наголосив він.
Крім цього Петреус вказав на помилки Заходу, які частково призвели до війни в Україні. "Думаю, що одна з причин, чому Володимир Путін вирішив, що йому вдасться уникнути відповідальності за вторгнення в Україну, полягає в тому, що ми не зробили достатньо після окупації Криму", - поділився думкою Петреус.
Частина перша. 1. Питання комплектування. На сьогоднішній день загальна чисельність так званого «объединённой группировки вооружённых сил рф на юго-западном твд» (офіційна назва різновидового та різнорідного угруповання «вс рф», що воює в Україні), за ...
Православна церква України 3 квітня за новим стилем вшановує пам'ять преподобного Микити, сповідника Мідікійського (відомий також в народі як Микита-вододіл. - ред.), мучениці Феодосії та ікони Богоматері "Нев'янучий цвіт". За старим стилем у цей день ...