Група робітників опинилась під завалами: У Росії обвалився золотодобувний рудник (відео)

18 березня в Амурській області Росії обвалився золотодобувний рудник, під завалами опинились 13 осіб. Про обвал писали російські пабліки, передають Патріоти України.

Повідомляється, що сталося руйнування в Амурській області на золотодобувній шахті, інцидент трапився в копальні на глибині 125 метрів. Ще в 19:28 18 березня в повідомленнях вказувалось, що під завалами можуть знаходитись 13 осіб, зв’язок із якими відсутній.

Пізніше стало відомо, що порода обвалилася на комбінаті "Піонер", одному з найбільших золотодобувних підприємств у Росії. Вранці повідомляли, що в Амурській області запровадили режим НС, причиною якого є руйнувань на золотодобувному руднику.

Гірничорятувальники ведуть пошуково-рятувальні роботи на руднику "Піонер", ще 13 фахівців прибули на місце на гелікоптері Мі-8 із Хабаровського краю, також очікують на прибуття рятувальників із Примор'я.

Росіяни пишуть, що зараз гірничорятувальники розвідують місце події, за допомогою підземної техніки і навантажувальних машин розчищають транспортний ухил і відкачують пульпу. Пізніше показали відео того, як група з 25 гірничорятувальників із Якутії працює на місці обвалу.


Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Значно більше ескадрильї: Військовий експерт поділився інсайдами, коли і в якій кількості перші винищувачі F-16 передадуть Україні

субота, 27 квітень 2024, 9:40

Українські Повітряні сили невдовзі отримають багатоцільові літаки-винищувачі F-16 від західних країн-партнерів. Про це в ефірі Апостроф TV розповів авіаційний експерт Костянтин Криволап. . На його думку, одразу три країни-союзники зможуть передати укр...

"Нічні відьми" ХХІ століття: Україна переробляє легкомоторні літаки на безпілотні бомбардувальники та важкі дрони-камікадзе далекої дії (фотофакти)

субота, 27 квітень 2024, 8:15

Корисне навантаження таких БПЛА в рази більше ніж у Шахеда-Герані, а радіус польоту співставний з ірано-російськими дронами. Мова йде не про одноразові дрони-камікадзе, адже конструкція літака дозволяє здійснювати неодноразове скидання бомб. Про це ж с...