Гучний провал прогнозують поточному саміту G7

Причиною називають конфронтаційний курс адміністрації Трампа в низці спірних питань.

Фото з відкритого джерела

Саміту "великої сімки", яке розпочалося в п'ятницю, 26 травня, в містечку Таорміна на острові Сицилія, загрожує провал через конфронтаційного курсу нової адміністрації США в ряді важливих питань, передають Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

Напередодні зустрічі стало ясно, що США займають позицію, спільну з думками інших учасників, лише в питаннях боротьби проти тероризму.

Зате Вашингтон категорично відкинув проект підготовленого Італією підсумкової заяви, який передбачає загальну контрольовану політику щодо біженців, що дає більше можливостей для легальної міграції жителів кризових регіонів і захисту прав біженців.

Замість цього США запропонували свій проект, в якому говориться: "Ми підтверджуємо суверенні права держав контролювати свої кордони і ставити чіткі межі для мігрантів".

На зустрічі в Таормине очікуються і гострі дебати про захист клімату. Країни, що підписали в 2016 році Паризьку хартію, зобов'язуються скоротити викид в атмосферу парникових газів. Тим часом президент США Дональд Трамп раніше неодноразово погрожував виходом із цієї угоди, вважаючи її несправедливою і такою, що гальмує економічний розвиток Сполучених Штатів.

У підсумкових заявах минулих самітів їх учасники виступали проти протекціонізму і за вільну торгівлю. Однак нинішня адміністрація США є прихильником протекціоністських заходів. Напередодні саміту Трамп, зокрема, різко розкритикував великий профіцит Німеччини в торгівлі зі Сполученими Штатами.

Крім міграційної політики та заходів щодо захисту клімату учасники дводенної зустрічі G7 в Таормине обговорять боротьбу з тероризмом, обстановку в Сирії, Лівії, Північній Кореї та Південно-Китайському морі, а також проблеми світової торгівлі.

Опублікував: Олекса Хвацький
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Москве надо паковать чемоданы и выводить свои войска из Закавказья. В том числе и с территорий Грузии", - Анти-Колорадос

неділя, 20 червень 2021, 20:46

"На форуме в турецкой Анталье, посвященном вопросам безопасности, участники обсуждали способы выхода из уже давно тлеющих военных кризисов, в результате которых страны, имеющие международно признанные границы, получили оккупированные территории. Уже да...

"Совкова карнавалізація триває і в молодому апараті Зеленського"​: "Наші гроші" показали, як 5,4 млрд грн на святкування 30-річчя незалежності "розпиляють" по непотрібних довгобудах

неділя, 20 червень 2021, 17:35

Журналіст повідомив, що у розпорядження Кабінету міністрів про затвердження плану заходів з підготовки та відзначення 30-ї річниці незалежності України вписали будівництво шести аеропортів у Вінниці, Дніпрі, Одесі, Рівному, Херсоні і Мукавечі. . "Впис...