Український ведучий та інтерв'юер Слава Дьомін, який потрапив під хвилю хейту, пояснив, навіщо спілкувався з сумнівним "психологом" Спартаком Субботою та блогеркою Анною Алхім. Славу критикували через те, що він тягне у медіапростір дещо дивних героїв. В інтерв'ю для РБК-Україна Дьомін відповів на хейт щодо інтерв’ю із скандалістами та особами, які мають сумнівну репутацію. Слава уточнив, що зараз важко зрозуміти, що нормально, а що ні, передають Патріоти України.
"Щодо того, що кажуть, що я тягну таких персонажів. Я вважаю, що я не порушую жодного закону, який є в Кримінальному кодексі України. Який є в принципі в законодавстві. Це не державна зрада, брати інтерв'ю у громадянина України. Я не бачу в цьому жодної зради. Якщо цією людиною не займається СБУ, інші органи, тобто вона не під слідством. Відповідно вона - звичайний громадянин України, який також має право бути будь-де, в будь-якому публічному просторі", - висловився Слава.
Дьомін уточнив, що через свої інтерв’ю він намагається показати, чому та інша людина потрапила у скандал. Говорячи про Анну Алхім Дьомін підкреслив, що вона принципово спілкується російською. Для ведучого така поведінка є зрозумілою, бо і він з російськомовної родини. "Це цькування, це булінг людини за те, що вона не робить те, чого хочуть інші. Я за українізацію, я сам з російськомовної родини, але перейшов на українську. І нормально до такого ставлюся", - пояснив Дьомін.
А говорячи про Спартака, шоумен наголосив, що Суббота є справді неоднозначним персонажем, який має дивну поведінку. "Мені було цікаво, чому він недоговорював певну інформацію, чому він саме так себе поводив з друзями і багато іншого. І мені стало в певний момент зрозуміло. А те, що мені закидають, що я їх тягну та підтримую - я ніде не говорив, що підтримую цих гостей…", – резюмував Дьомін.
"У США розроблена система попереджень для кожного стихійного лиха, щоб запобігти жертвам серед цивільного населення. Однак в Україні, навіть під час загрози обстрілом експериментальною російською ракетою, за звичкою, евакуйовується тільки влада. Чи дов...
Мобілізаційний резерв України на сьогодні становить 3,7 млн людей. А загальна кількість громадян чоловічої статі віком від 25 до 60 років – 11,1 млн. Про це йдеться в інформації на інфографіці видання The Financial Times, передають Патріоти України. У ...