"Я випив...": Тарас Цимбалюк на Великдень потрапив у ДТП у Києві (фото, відео)

Актор Тарас Цимбалюк на Великдень потрапив у дорожньо-транспортну пригоду в одному зі столичних ЖК. У Stories Цимбалюк уже розкрив подробиці ДТП, передають Патріоти України.

За словами актора, він перебував на пасажирському сидінні, а за кермом був його друг, продюсер і комік Роман Крохін. Актор зазначив, що на Великдень їздив до батьків, які проживають у Корсуні-Шевченківському, і після сімейного застілля не сідав за кермо. Цимбалюк повідомив, що у Києві його друг «наїхав на бордюр клумби й машину повело». Обійшлося без травмованих.

«На жаль, вчора ми потрапили в ДТП. Найголовніше, що всі живі й цілі. Звісно, як і багато українців, у Великдень, ми проводили компанією цей день. Я випив і став пасажиром, коли виїхав від батьків, за кермо моєї машини сів мій Роман, котрий, ясна річ, не вживав. Я був поруч. Трапилось не заплановане, Ромчик наїхав на бордюр клумби й машину повело. Дякувати, ніхто не постраждав, і це найголовніше. Є постанова поліції, де в офіційних документах ця інформація підтверджена», — прокоментував актор.

instagram.com/taras.tsymbaliuk



Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Помста за Київ, людей та святині: Дрони атакували Москву. Палає найбільший НПЗ столиці РФ

вівторок, 16 червень 2026, 14:04

На найбільшому нафтопереробному заводі Москви сталася пожежа, передають Патріоти України з посиланням на Telegram-канали і мер Москви Сергій Собянін. . Московський НПЗ забезпечує до 40% паливного ринку Москви та близько 70% потреб столиці Росії й обла...

Таймер нашого вступу в ЄС запущено... - Lana Zerkal

вівторок, 16 червень 2026, 12:58

Таймер нашого вступу в ЄС запущено, час пішов, погнали. . Від сьогодні ми офіційно стали першою в історії державою, з якою офіційно відкрили переговори про приєднання, незважаючи на війну. . Молдова стартувала разом з нами, і хоча це не перегони в трад...