Як дядя Сірожа намагався вкрасти леопардів для ЗСУ в... зоопарку: Актор "Квартал 95" зняв нову кумедну пародію (відео)

Актор Студії "Квартал 95" Юрій Великий зняв нову смішну пародію. У свіжому відео гуморист втілив один з найулюбленіших персонажів українців дядька Сірожу і показав, як той відчайдушно хотів допомогти ЗСУ, зазначають Патріоти України.

Зокрема, чоловік вирушив у зоопарк, аби вкрасти леопардів. Щоправда, дядя Сірожа не знав, що для Збройних сил потрібні танки Leopard. "Це все через Шольца, того, що довго не давав нам леопардів. Я просто дуже хотів якось допомогти ЗСУ. Я ж по радіо чув, як Зеленський казав, що нам для наступу вкрай потрібні леопарди і якісь там пантери. А Німеччина постійно затягує цей процес. Тому ми з кумом домовились – він шукає пантер, а я – леопардів. До речі, ти не знаєш, де тут ще клітка з абрамсами і який вигляд вони мають, бо я їх ніколи не бачив", - каже дядя Сірожа.

Коли ж дільничний, який підловив дядю Сірожу за крадіжкою леопардів, пояснює, що йшлося про танки, дядя Сірожа пропонує пустити проти російських окупантів усіх леопардів – і танки, і тварин.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Мордор круто збільшив видатки на війну. Це вже 3/5 бюджету

четвер, 30 березень 2023, 1:00

Світові медія сформували новий тренд, - вони пророкують розвал російської економіки. І цього разу - це не занурення у фантазії якихось експертів, а аналіз закритих цифр федерального бюджету Московії. . Bloomberg порахував, що видатки кремля на війну зр...

"Аню" Лорак довели і вона "сама" скасувала взагалі всі концерти в РФ, - Голобуцький

четвер, 30 березень 2023, 0:15

"Бєдная Аня!"...)) Спочатку їй скасували концерти в Ростовє-на-Дону і Краснодарє. Тоді у Воронежі "перенесли" концерт на невідому дату. Тоді "підвісили" питання з вересневими концертами в Москві...", - пише політтехнолог Олексій Голобуцький на своїй ст...