Як дядя Сірожа намагався вкрасти леопардів для ЗСУ в... зоопарку: Актор "Квартал 95" зняв нову кумедну пародію (відео)

Актор Студії "Квартал 95" Юрій Великий зняв нову смішну пародію. У свіжому відео гуморист втілив один з найулюбленіших персонажів українців дядька Сірожу і показав, як той відчайдушно хотів допомогти ЗСУ, зазначають Патріоти України.

Зокрема, чоловік вирушив у зоопарк, аби вкрасти леопардів. Щоправда, дядя Сірожа не знав, що для Збройних сил потрібні танки Leopard. "Це все через Шольца, того, що довго не давав нам леопардів. Я просто дуже хотів якось допомогти ЗСУ. Я ж по радіо чув, як Зеленський казав, що нам для наступу вкрай потрібні леопарди і якісь там пантери. А Німеччина постійно затягує цей процес. Тому ми з кумом домовились – він шукає пантер, а я – леопардів. До речі, ти не знаєш, де тут ще клітка з абрамсами і який вигляд вони мають, бо я їх ніколи не бачив", - каже дядя Сірожа.

Коли ж дільничний, який підловив дядю Сірожу за крадіжкою леопардів, пояснює, що йшлося про танки, дядя Сірожа пропонує пустити проти російських окупантів усіх леопардів – і танки, і тварин.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Стволы - Злий Одесит

понеділок, 2 жовтень 2023, 2:35

Джерело