Як і чому Росія унеможливлює популяризацію будь-кого з військових, - експерт

Після понад пів року війни в Україні є вже багато живих і загиблих героїв, імена яких знає ледь не кожна людина. Натомість у Росії за весь час війни досі немає жодного солдата чи офіцера, який став би популярним. Така ситуація не є випадковою, адже впізнавані й популярні люди потім можуть очолити бунти проти Кремля. Про це в стрімі 24 каналу розповів колишній співробітник СБУ, експерт Українського інституту майбутнього Іван Ступак, передають Патріоти України.

Кадирівці – запобіжник від бунтів

Фахівець переконаний, що саме для уникнення локальних бунтів окупаційний глава Чечні Рамзан Кадиров регулярно відправляє свою особисту армію в загороджувальні загони. Вони не випускають російських військових.

"Тобто, хто намагається втекти, їх просто розстрілюють на місці. Потім ж видають, що він "героїчно загинув у БТР, вбиваючи 500 тисяч польських нацистів". Хоча насправді був застрелений кадирівцями", – пояснює Іван Ступак.

Тому для уникнення бунтів Росія формує загороджувальні загони, а солдатам у першій лінії можуть дати трохи більше грошей, аби вони мовчки йшли на м'ясо. "Аби вони не могли розвернути зброю в інший бік. Поки я не бачу перспектив, щоб росіяни повернули зброю проти своїх командувачів. "Дружній" вогонь – це в них є, перестрілки між собою за якісь сфери впливу, але вони здебільшого між кадирівцями та вагнерівцями", – підкреслив експерт.Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Паспорта РФ силой! Дело зама Ермака. Повестки на Вайбер. Воры и мародеры

неділя, 2 квітень 2023, 0:00

00:00 Паспорт по принуждению! 2:30 1 июля - РУБИКОН. . 3:40 Выход - только уезжать! . 4:50 Ответственность за паспорт при освобождении . 6:10 Как быть, если украинское гражданство не сохранить? . 7:30 Принудительная эвакуация в Авдеевке. Ждуны . 9:19 Е...

Готуються до боїв у Криму: росіяни окопуються на перешийку і створюють нову ПВК "Конвой"

субота, 1 квітень 2023, 23:06

Варто зауважити, що біля витоків нової ПВК стоять люди Євгена Пригожина, а саме — Костянтин Пікалов із позивним "Мазай", який раніше був найманцем у "Вагнері" й відомий своїм жорстоким ставленням до "підлеглих". За участь у боях — землі в Криму та Абха...