Після понад пів року війни в Україні є вже багато живих і загиблих героїв, імена яких знає ледь не кожна людина. Натомість у Росії за весь час війни досі немає жодного солдата чи офіцера, який став би популярним. Така ситуація не є випадковою, адже впізнавані й популярні люди потім можуть очолити бунти проти Кремля. Про це в стрімі 24 каналу розповів колишній співробітник СБУ, експерт Українського інституту майбутнього Іван Ступак, передають Патріоти України.
Фахівець переконаний, що саме для уникнення локальних бунтів окупаційний глава Чечні Рамзан Кадиров регулярно відправляє свою особисту армію в загороджувальні загони. Вони не випускають російських військових.
"Тобто, хто намагається втекти, їх просто розстрілюють на місці. Потім ж видають, що він "героїчно загинув у БТР, вбиваючи 500 тисяч польських нацистів". Хоча насправді був застрелений кадирівцями", – пояснює Іван Ступак.
Тому для уникнення бунтів Росія формує загороджувальні загони, а солдатам у першій лінії можуть дати трохи більше грошей, аби вони мовчки йшли на м'ясо. "Аби вони не могли розвернути зброю в інший бік. Поки я не бачу перспектив, щоб росіяни повернули зброю проти своїх командувачів. "Дружній" вогонь – це в них є, перестрілки між собою за якісь сфери впливу, але вони здебільшого між кадирівцями та вагнерівцями", – підкреслив експерт.
Віцепрезидент США Джей Ді Венс з'явився на публіці не як звичайно, у костюмі, а змінив свій стиль на мілітарі, виступаючи перед американськими морпіхами на військовій базі Квантіко, розташованій у штаті Вірджинія. Відео його виступу опублікували на You...
Радянський Союз був відомий своїми масштабними соціальними експериментами, одним з яких став податок на бездітність, запроваджений у 1941 році. Цей захід мав на меті стимулювати народжуваність, особливо в умовах війни та післявоєнного відновлення. Одна...