Часто буває так, що в готелі махрові рушники м'які і пухнасті, а вдома на дотик, немов наждачний папір. Щоб такого не відбувалося, потрібно дотримуватися нескладних правил прання. Так вдасться уникнути пересушування і продовжити термін служби махрових виробів, інформує UkrMedia, передають Патріоти України.
Головне правило, яке потрібно запам'ятати: махрові речі ні в якому разі не можна прати з додаванням прального порошку. В іншому випадку ви ризикуєте отримати колючі і неприємні рушники, повернути махровій тканині колишні властивості буде непросто.
Періть махрові рушники з додаванням гелю, а не порошку. Найкраще впорається із завданням гель для прання, він делікатно очистить рушники. Намагайтеся не класти в машинку рушники з іншою білизною, краще всього зібрати за тиждень тільки махрові вироби і випрати їх всі разом. На повне завантаження налийте 100-120 мл гелю.
Кухонна сіль допоможе позбутися від забруднень і поверне м'якість рушникам. Уникайте використання бальзаму-кондиціонера. Під його впливом махрова тканина втрачає здатність швидко вбирати вологу, і таким рушником просто неможливо буде витертися. Щоб ретельно відіпрати і пом'якшити тканину, додавайте при завантаженні речей в барабан кілька столових ложок солі. Якщо переживаєте, що сіль може нашкодити механізму пралки, то можете попередньо замочувати у тазі рушник на пару годин в сольовому розчині, а після прати в машинці в звичайному режимі.
І ще кілька порад. Періть в режимі повсякденного прання при температурі 60 градусів, але знизивши віджимання до позначки 400. Обов'язково додавайте додаткове полоскання. Закладайте в пралку спеціальні гумові кульки, вони розпушують ворс, рушники будуть більш легкими. А щоб рушники різного кольору не полиняли, не забувайте класти спеціальні серветки (їх можна знайти в магазині або зробити самостійно).
Гумові кульки для прання допоможуть розпушити ворс. Важливо сушити рушники на балконі або на сушарці, але ні в якому разі не на батареї. Сухі рушники не гладьте, як би вам цього не хотілося, пам'ятайте, що праска - ворог м'якого ворсу.
"Думаю, що Україна врешті підпише угоду по мінералах зі США, бо вона набуде прийнятної для нас форми (інвестиційна угода, а не бандитське перетворення минулого безповоротного гранту на несплачений рахунок за майбутнє), а американські інвестиції – це за...
"Росія вже й не агресорка, за версією ООН. Дійсно: захопити 20% чужої країни, зруйнувати сотні сіл і містечок, вбивати і катувати цивільне населення, не кажучи вже про військовополонених - чи ж не приклад цивілізованої країни? І найобурливіше, що участ...