"Якщо до такої міри обіср...лись, то не треба демонстративно розмазувати г...вно по стінах", - політтехнолог Голобуцький

"Підсумовуючи черговий етап розвитку скандалу з "вагнергейтом". Сьогоднішній скандал дня в цьому контексті: тісні обійми у залі ВР Тищенка і Гео Лероса через репліку останнього з трибуни щодо зливу спецоперації з "вагнерівцями". "Українцям цікаво знати, хто з цієї парочки – пан Зеленський чи його секретарша Єрмак – злили цю спецоперацію". Мотиви кума Єрмака Тищенка зрозумілі й прозорі: захист родича і його патрона", - пише політтехнолог Олексій Голобуцький на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:

"Опубліковані сьогодні репортажі CNN на цю ж гостру тему також мають очевидну причину: CNN просто підігріває тему, збільшуючи аудиторію глядачів і читачів. Скандал - це завжди гаряче. Тим більше цей скандал напряму пов'язаний зі США, котрі мали безпосередній стосунок до організації проваленої ОП спецоперації із захоплення.
Реакція українських провладних телеграм-каналів і блогерів - конкретно, просування наративу "CNN бреше" тактично, можливо, правильно. У факапах краще не зізнаватись до останнього - аж поки адвокат не скаже, що він про все домовився і можна говорити. От тільки зі стратегічної точки зору Американські союзники навряд чи оцінять настільки радикальне заперечування власної провини тими, хто і за іншими напрямками не так щоби демонстрував позицію взірцевого партнера.
Тобто, масштаб цього факапа від початку переріс тактику "промовчимо і забудуть".
Висновок: якщо до такої міри обісрались, то не треба демонстративно розмазувати гівно по стінах і заявляти "це таке мистецтво, а хто не згоден - бреше". Варто чесно зізнатись "так, не втримались" і починати чистити за собою. Причому в такому випадку навіть доцільно попросити допомоги - і найпевніше союзники таки допоможуть підчищати наслідки факапа".
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Мене закрили в КПЗ і я думав, що далі": Зірка "Скаженого весілля" пригадав, як займався криміналом у 90-ті

неділя, 24 вересень 2023, 16:52

"Мій старший брат забороняв мені цим займатися. Він казав: "Хай це буде тільки на мені, а ти маєш вчитися". 90-ті роки - складні роки. Братові було вже 23 роки, він їздив за кордон, і вони займалися різними поганими справами - займалися автоугоном. Він...

ЗСУ вже привітали: Мер Курська скасував салют на честь дня міста

неділя, 24 вересень 2023, 16:43

Влада Курська вирішила скасувати святковий традиційний салют на честь Дня міста, який святкують 24 вересня. Про це повідомив мер Ігор Куцак. Рішення було ухвалено «у зв’язку з останніми подіями», заявив міський голова, передають Патріоти України. Очеви...