"Якщо якась російська "зірка" приїжджає до окупованого Донецька, то її кар'єрі пиз#ець", - Фашик Донецький

Донецьк, який звик слухати якісну музику щотижня до війни в нічних клубах, тепер слухає Кобзона, лисого Майданова і запилену Чичеріну.

Ватажок "ДНР" Захарченко співав разом з Кобзоном. Фото: BBC.com.

Захоплений Донецьк став улюбленим місцем для виступів російських артистів, чия кар'єра в РФ давно підійшла до заходу. Про це в інтерв'ю "Обозревателю" розповів блогер Фашик Донецький, що проживає в окупованому місті, передають Патріоти України.

"Зірки? Якщо для когось Кобзон - зірка... Або лисий Денис Майданов, а також розкопана Чичеріна - мої співчуття. Взагалі, можна зробити цікавий висновок за типом зірок: якщо типу зірка приїжджає до окупованого Донецька, то її кар'єрі пиз*ець", - заявив він.

"Донецьк звик слухати якісну музику щотижня до війни в нічних клубах, а не запилене л**но авторства якогось Джанго. Може, в Калузі якийсь Джанго і зірка, але дринь-дринь із віршами про цеглу на гітарі - це не завжди мистецтво, багато російських типу "зірок" про це, правда, не здогадуються", - додав блогер.

Як зазначив блогер, культурне життя міста закінчилося в 2014 році, а все, що відбувається зараз - це "жалюгідні спроби показати картинку росбидлу".

"Донецьк же є вітриною шлюхського світу. Розповідаю простий прикол: нічні клуби закриваються о 10 вечора, бо об 11 комендантська година. Круто? Всі збіговиська, типу мітингів і зібрань на площах - все робиться з-під палки, шляхом збирання бюджетників. Яка може бути культура, коли гопота в наказовому порядку збирає натовпи з табличками районів на центральну площу міста?" - зазначив він.

"Так, працюють театр і філармонія, і це реально круто, також працює кінотеатр, начебто навіть 2. Але те, що показують у кінотеатрах, люди давно вже бачили в інтернеті вдома, бо фільми заходять із запізненням на місяці 4", - наголосив блогер.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Час викинути з дому: Неочікуваний термін придатності таких звичних побутових речей, - інфографіка

понеділок, 17 травень 2021, 11:44

Неочевидні речі, які також мають обмежений час використання. Термін придатності продуктів ми часто перевіряємо ще перед покупкою у супермаркеті і старанно його дотримуємося, адже прострочений йогурт може обернутися не найприємнішими наслідками для здор...

"Производители попкорна потирают руки..." - Машовець

понеділок, 17 травень 2021, 11:29

или куда могут заехать вело-гранатомётчики... Если кто ещё помнит... Джерело