Якщо хто не знав: усіх громадян СРСР було офіційно розбито на чотири сорти, - журналіст

"Поки ви розмірковуєте над тим, яке м'ясо придбати на великодневий стіл, розповім про далеке вже минуле. Бо як не дивно, чим воно далі, тим більше виринає "свідків його" котрі кричать як було все добре. От буквально кілька днів тому один такий розпинався, що в СРСР в магазинах усе було і за копійчаними цінами, а потім прийшов агент норвезько-уругвайсько-американської розвідки Горбачов і в магазинах все стало по талонах", - пише журналіст Павло Бондаренко на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:

"Так от. Якщо в кого коротка пам`ять. Ось вам радянський талон. Справжнісінький. З брежнівських часів. Називається він не талоном, але сутність та сама. Якщо хочете підкину ще талон на масло з Вологди за вересень 1982 рік - теж ще брежнівський. Тільки той талон "замовленням" називався. Вникніть - масло по талонах у Вологді, котра здавна була знаменита саме своїм маслом. Напевне, Брежнєв туж був шпигуном, тільки англо-японо-бразильським.

А можу ще талон на ковбасу за травень 1983 року. Це вже коли в кріслі Генерального секретаря ЦК КПРС сидів колишній голова КДБ товариш Андропов. Цей талон взагалі ніяк не називався. На прямокутничку паперу у три рядки:

"КОЛБАСА.

май 1983 г.

Южно-Сахалинск".

Напевне, не лише Горбачов і Брежнєв, але й Андропов був шпигуном. Персонально Алена Далеса. Або ісландсько-іспано-австралійським.

Проте мати в кошельку талон ще не означало мати м`ясо. Бо приходила людина з талоном в магазин, а м`яса немає. Не завезли. Або завезли вранці двадцять кілограмів і митьттєво його розібрали: завмаг та продавці теж власні родинии мали і родичів, і друзів. Так і збереглися оці невикористані талони, що їх тепер Інтернет демонструє.

Якщо хто не знав: усіх громадян СРСР протягом його існування було офіційно розбито на сорти. На гатунки. Всього їх було чотири: вищій, перший, другий і третій. Відповідно до цього залежала наявність та кількість м`яса, масла, ковбаси, цукру, сиру, яєць, риби і навіть хліба в магазинах. Люди, яким "пощастило" жити на території, віднесеної до третьої категорії постачання (так називався третій сорт громадян) не бачили цього в закладах радянської торгівлі роками.

Чисто територіально "третя категорія" покривала понад 2/3 мапи Радянського Союзу. "Ахкакуюстрану"...

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Народні прикмети на 23 листопада: Не забудьте посвятити хліб-сіль. Що не можна робити цього дня, щоб не відвернути щастя, а що варто здійснити

субота, 23 листопад 2024, 7:05

Православне свято 23 листопада за новим календарем (6 грудня за старим) - день пам'яті святителя Амфілохія. Також сьогодні поминають усіх, в Україні голодом заморенних. За юліанським календарем - день пам'яті апостолів від 70-ти - Іродіона, Ераста, Олі...

Військові з КНДР вже у Маріуполі і під Харковом, - CNN

п’ятниця, 22 листопад 2024, 21:44

Військові КНДР вже перебувають в окупованому Маріуполі та на захоплених росіянами територіях Харківської області. Про це повідомляє CNN із посиланням на джерело в СБУ, передають Патріоти України. За словами співрозмовника, до Маріуполя прибули "технічн...