"У Іспанії уже підтверджено 31 випадок коронавірусу. Міністр охорони здоров'я, інші медичні керівники по телебаченню розповідають про те, як треба поводитись у ситуації, яка виникла. Якщо людина підозрює що вона має ознаки захворювання на коронавірус, їй рекомендують залишитись вдома і подзвонити на 112. З метою непоширення вірусу до медичних закладів краще не йти. Спеціалізована консультація буде отримана вдома. За потребою людина має бути госпіталізована", - пише українка Олена Косенка, яка зараз живе в Іспанії, у своєму блозі, передають Патріоти України, та продовжує:
"Рекомендується дотримуватись правил гігієни, часто мити руки, протягом хоча б 20 секунд. Маски є смисл одягати тільки тим людям, які вже є хворими, щоб не заражати здорових. Для інших це зовсім не дієвий метод захисту. Також міністерство охорони здоров'я не вбачає корисним і потрібним вимірювати температуру у аеропортах, тому що це, на їхній погляд, дає фальшиву впевненість, що щось у порядку. Кордони з сусідніми країнами Іспанія поки що не планує закривати.
І також медичне начальство сказало одну, на мій погляд, цікаву річ. У Іспанії більшість людей намагаються не брати лікарняний. Люди часто ходять на роботу з температурою, з нежиттю, з болями суглобів. Чому не беруть лікарняний? Для цього, я думаю, є кілька пояснень. Хтось дбає, про спільні гроші, які відведені на соціальний захист іспанців і намагається до останнього не використати спільних грошей для себе.І це правда. Я таких людей знаю. Інші не йдуть на лікарняний, тому що згодом у період отримання трьох додаткових зарплат( на Різдво, літом і річні якби преміальні — всі вно трохи менші за місячну платню. Тобто робітник фактично отримує за рік п'ятнадцять зарплат) отримають набагато менше грошей — хворіти економічно є дуже невигідно. А що ж робити, якщо все ж людина хоче полежати у ліжку? Міністерство охорони здоров'я радить кожній людині індивідуально домовлятись з роботодавцем.
По іспанським законам працівники мають кілька днів на рік на відвідування лікаря( з довідкою). Можна домовитись і взяти ці дні. Є ще дні, зароблені стажем, дні, які профспілки вибороли для відпочинку. У мене наприклад, окрім 30-ти денної відпустки ще є 15-16 додаткових днів, у які я не працюю. Тобто міністерство охорони здоров'я рекомендує іспанцям вибрати собі спосіб для покращення здоров'я. Коли я приїхала до Іспанії і взнала, про їхню медицину, мені вона спочатку здалась дуже нелюдяною. Я пригадала, як у Радянському Союзі з температурою 37.0 людина вже гарантовано мала лікарняний. Але ті бідні радянські лікарні і вічна нестача потрібних ліків ніяк не можна вважати великим досягненням. Адже і тоді і тепер найнезначніші начальники або мали окремі палати, або окремі лікарні. Вони знали, що таке радянська, а тепер вже українська медицина і не хотіли і далі не хочуть лікуватись з " простим" народом.
Всі люди дуже схожі і реагують на однаковіі ситуації подібним чином. Для себе зробила такий висновок: коронавірус ще раз доводить, що люди повинні намагатись вести здоровий спосіб життя, і здорове тіло зможе перемогти хворобу".
Гарною новиною є той факт, що російські агенти отримують підозри. Проте важливо не зупинятися на досягнутому та звернути увагу на Верховну Раду, адже там подібних колаборантів дуже багато. Таку думку висловив підполковник ЗСУ, заступник командира 3 ОШБ...
У Запоріжжі внаслідок ракетного обстрілу, який РФ здійснила у суботу, 18 січня, вибуховою хвилею пошкоджений Свято-Андріївський кафедральний собор УПЦ МП. Військовий прокоментував, як "відреагували" представники собору. Про це військовослужбовець ЗСУ С...