
"Сподіваюсь, мирні білоруські протести чомусь навчили росіян. Хоча російського перекладу автобіографії Мандели досі немає", - пише волонтер, ветеран АТО та юрист Геннадій Друзенко на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:
"А вона вчить простої істини: "ненасильницький пасивний спротив ефективний, поки ваші опоненти дотримуються тих самих правил, що й ви. Проте якщо на мирний протест відповідають насильством, його ефективність вичерпано. Для мене ненасильство було стратегією, а не моральним принципом; у використанні неефективної зброї немає ніякого морального добра".
Хоча в Україні тішитись особливо нема чому. Якщо режим вистоїть, американцям прийдеться домовлятися з Путіним дружити проти Китаю. Якщо ні, в Росії може початись чергова "смута". І тоді ми відчуємо на собі, що означає російське прислів'я "Лес рубят - щепки летят".
Окупований Крим в ніч на 23 червня і вранці потрапив під масовану атаку дронів. Було уражено порт Кавказ та низку інших об'єктів. Про це повідомляють OSINT-канали. . Спочатку в пабліках з'явилось повідомлення про пожежу на підстанції Насосна-2, що в С...
Російська ракета "Циркон" ймовірно, є не гіперзвуковою крилатою ракетою, яка має значно вищу маневреність, а балістичною ракетою, передають Патріоти України з посиланням на аналіз незалежного OSINT-аналітика Фабіана Гінца. Експерт зауважує, що на цю ми...