
"Сподіваюсь, мирні білоруські протести чомусь навчили росіян. Хоча російського перекладу автобіографії Мандели досі немає", - пише волонтер, ветеран АТО та юрист Геннадій Друзенко на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:
"А вона вчить простої істини: "ненасильницький пасивний спротив ефективний, поки ваші опоненти дотримуються тих самих правил, що й ви. Проте якщо на мирний протест відповідають насильством, його ефективність вичерпано. Для мене ненасильство було стратегією, а не моральним принципом; у використанні неефективної зброї немає ніякого морального добра".
Хоча в Україні тішитись особливо нема чому. Якщо режим вистоїть, американцям прийдеться домовлятися з Путіним дружити проти Китаю. Якщо ні, в Росії може початись чергова "смута". І тоді ми відчуємо на собі, що означає російське прислів'я "Лес рубят - щепки летят".
У російському інформаційному просторі розгорілася паніка через те, що українські дрони почали атакувати мобільні вогневі групи ворога в Криму. Але найцікавіше, що ці події беруть свій початок ще з кінця 2025 року, коли Сили безпілотних систем ЗС Україн...
У тимчасово окупованій Керчі зафіксували пожежу та два осередки загоряння на території суднобудівного заводу "Залив". Про це у п’ятницю, 26 червня, пише Telegram-канал "Крымский ветер" з посиланням на супутникові знімки, передають Патріоти України . З...