
"Сподіваюсь, мирні білоруські протести чомусь навчили росіян. Хоча російського перекладу автобіографії Мандели досі немає", - пише волонтер, ветеран АТО та юрист Геннадій Друзенко на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:
"А вона вчить простої істини: "ненасильницький пасивний спротив ефективний, поки ваші опоненти дотримуються тих самих правил, що й ви. Проте якщо на мирний протест відповідають насильством, його ефективність вичерпано. Для мене ненасильство було стратегією, а не моральним принципом; у використанні неефективної зброї немає ніякого морального добра".
Хоча в Україні тішитись особливо нема чому. Якщо режим вистоїть, американцям прийдеться домовлятися з Путіним дружити проти Китаю. Якщо ні, в Росії може початись чергова "смута". І тоді ми відчуємо на собі, що означає російське прислів'я "Лес рубят - щепки летят".
В низці районів окупованого Криму у ніч проти четверга, 25 червня, лунає серія вибухів. Під атакою опинилася енергетична інфраструктура, передають Патріоти України з посиланням на моніторингові Telegram-канали. . Зокрема вибухи чули в районі Севастопо...
Противник (російські війська) продовжує утримувати позиції вздовж річок Вовча та Солона на ділянці їхнього злитті (район Новопавлівки та на південь від неї), на заході Донецької та на південному сході Дніпропетровської областей України. Водночас російс...