
"Сподіваюсь, мирні білоруські протести чомусь навчили росіян. Хоча російського перекладу автобіографії Мандели досі немає", - пише волонтер, ветеран АТО та юрист Геннадій Друзенко на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:
"А вона вчить простої істини: "ненасильницький пасивний спротив ефективний, поки ваші опоненти дотримуються тих самих правил, що й ви. Проте якщо на мирний протест відповідають насильством, його ефективність вичерпано. Для мене ненасильство було стратегією, а не моральним принципом; у використанні неефективної зброї немає ніякого морального добра".
Хоча в Україні тішитись особливо нема чому. Якщо режим вистоїть, американцям прийдеться домовлятися з Путіним дружити проти Китаю. Якщо ні, в Росії може початись чергова "смута". І тоді ми відчуємо на собі, що означає російське прислів'я "Лес рубят - щепки летят".
27 червня (за юліанським календарем 10 липня) вшановують преподобного Самсона, гостинного - святого, який, за переказами, міг лікувати хвороби одним своїм дотиком, а своє життя присвятив допомозі людям. У народі день прозвали Самсон Сіногной, зазначают...
Ніколи не було, і от знову: поки Київ не витримує спеки, і його порайонно відключають на кілька годин, міністерство енергетики знову презентує на URC в Гданську чергову енергетичну стратегію. Вас може здивувати, але гігаватоманія — досі наше все. Тому ...