
"Сподіваюсь, мирні білоруські протести чомусь навчили росіян. Хоча російського перекладу автобіографії Мандели досі немає", - пише волонтер, ветеран АТО та юрист Геннадій Друзенко на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:
"А вона вчить простої істини: "ненасильницький пасивний спротив ефективний, поки ваші опоненти дотримуються тих самих правил, що й ви. Проте якщо на мирний протест відповідають насильством, його ефективність вичерпано. Для мене ненасильство було стратегією, а не моральним принципом; у використанні неефективної зброї немає ніякого морального добра".
Хоча в Україні тішитись особливо нема чому. Якщо режим вистоїть, американцям прийдеться домовлятися з Путіним дружити проти Китаю. Якщо ні, в Росії може початись чергова "смута". І тоді ми відчуємо на собі, що означає російське прислів'я "Лес рубят - щепки летят".
Британський прем’єр Кір Стармер оголосив про відставку. Цей крок не став геть несподіваним: його лейбористська партія перебуває в глибокій кризі. За два роки після впевненої перемоги на виборах лейбористи втратили підтримку британців. Багато однопартій...
Як на мене ... . "тАвАриСЧ" зюганов, явно з наполегливої підказки кремля видав "експромт" про "изьятие банковских вкладов населения". . Я цілком розумію, що потенційна сума у більше як 60 трильонів "фублів" заощаджень російських громадян суттєво муля...