"Янукович десь поруч": Страус, що розгулював по Кривому Розі, налякав водіїв і розсмішив мережу (відео)

Птах втік з приватного господарства.

У Кривому Розі (Дніпропетровська область) на дорозі водіїв налякав страус, який неодноразово несподівано вибігав на проїжджу частину. Відео з'явилося в Instagram, передають Патріоти України.

Після публікації ролика стало відомо, що птах втік не з ферми, а з приватного господарства. На даний момент за страусом вже прийшли господарі.
Проте до цього відео зібрало масу коментарів: «Хоч би його не вбили, у нього і так життя нелегке», «Він, напевно, замерз і думає куди піти погрітися», «Він бідолаха в шоці», - пишуть в мережі.
А один з коментаторів згадав і страусину ферму президента-втікача Віктора Януковича. «Янукович десь поруч», - написав він.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Чи буде у світі нова велика війна, і де вона може розпочатися

неділя, 24 жовтень 2021, 5:45

Військово-політична напруга в Азії загрожує глобальній безпеці. Дивно, але факт: у період глобальної енергетичної і логістичної криз, пандемії, що триває в багатьох країнах, і обґрунтованих побоювань дестабілізації світової фінансової системи через тот...

"У Подоляка навіть не вистачило розуму погодитись на інтерв'ю бубачкі Бутусову - він тільки що не обіср...вся на цю пропозицію", - Валерій Прозапас

неділя, 24 жовтень 2021, 0:23

"Подоляк на каналі Ахметова вчора виглядав жалюгідно, як і інші представники ОП. Він був думав, що маючи за спиною "1+1" і купивши мовчання одних позитивних блогерів та шершаві язики інших, кварталівці міцно тримають ситуацію - але їм продемонстрували,...