"Ідіот на гроші українських платників податків написав сценарій і зняв це г...вно про Тараса з балалайкою", - політтехнолог Голобуцький

До речі, подібна балалайка з'явилась лише наприкінці 19 ст., автор її сучасного вигляду народився вже після смерті Шевченка.

"На першому фото - Тарас Шевченко. Так, з балалайкою. Це кадр з кіно "Тарас. Повернення". На другому фото - Алєксандр Дєнісєнко, випускник "Всесоюзного института кинематографии" в Москві. Це той ідіот, котрий за 22,4 наших з вами, українських платників податків написав сценарій і зняв це гівно про Тараса з балалайкою. Тобто, він і сценарист, і режисер типу", - пише політтехнолог Олексій Голобуцький на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:

"Більше того: він вибив в держави визнання цього опусу "національним кінофільмом". Цинізм зашкалює: мало того, що поглумився з Шевченка як одного з символів нації, мало того, що принизив українців, мало того, що вибив на оце сміття два десятки мільйонів гривень під час війни - якби вони пішли навіть не на набої, а на якісний сухпай бійцям (це той, котрий Зеленський ліквідував і знов замінив на совковий), користі було би набагато більше, а шкоди менше. Так він ще полірнув це офіційним статусом фільму.

Для довідки: отака балалайка з'явилась лише наприкінці 19 ст., автор її сучасного вигляду народився вже після смерті Шевченка. Тобто, Тарас фізично не міг з оцим сидіти. На факт звернув увагу голова Української військової варти Олександр Білецький.
--
Фільм я поки не дивився. І якщо дивитимусь - то хіба для прицільного плювання. Бо поки вистачило трейлера, біографії автора-"он художнік, он так відіт" і вартості створення відвертого сміття під час війни".

Будете каятися, але запізно: Три знаки Зодіаку, яким не можна довіряти

середа, 21 жовтень 2020, 19:28

Астрологи назвали трійку найбільш ненадійних знаків Зодіаку. Їх представникам краще не довіряти. Про це пише "Клубер", передають Патріоти України. Причиною, з якої Близнюки вважаються лідерами серед найбільш ненадійних людей, є їхнє невміння приймати р...

"Вбиває" не тільки коронавірус: Моторошні цифри смертей в Україні та їхніх причин

середа, 21 жовтень 2020, 19:15

З початку пандемії в країні зареєстрували 5 927 смертей в результаті COVID-19. В Україні померли за перші вісім місяців від різних захворювань 378 315 людей. Про це повідомляє Державна служба статистики, яка публікує дані про кількість померлих з окрем...