На сьогоднішній день в Росії не виробляють винищувачі-перехоплювачі МіГ-31, які є носіями гіперзвукових ракет "Кинджал". Військово-промисловий комплекс РФ може тільки їх обслуговувати і ремонтувати. Про це розповів військово-політичний оглядач Олександр Коваленко (Злий Одесит), коментуючи інформацію про те, що 25 грудня в Білорусі на аеродромі загорівся один з російських винищувачів МіГ-31К, які брали участь у морально-психологічному терорі українців, передають Патріоти України.
"На сьогоднішній день на винищувачі МіГ-31К чиниться небувалий ресурсний тиск. Ці літаки регулярно застосовуються російськими військами для імітації ударів ракетами Х-47М "Кинджал". Але ж кожен такий політ - це навантаження на двигун і в цілому - на всю систему літака, який складно назвати новим. Винищувачі МіГ-31 вироблялися з 1975 по 1994 роки, тобто, найновішому з них 28 років. Після припинення виробництва винищувачів поступово було згорнуто і виробництво двигунів Д-30Ф6", - зазначив експерт.
Коваленко нагадав, що за 2022 рік у Росії офіційно підтвердили чотири аварії МіГ-31: "Це рекорд втрат МіГ-31 протягом року, якщо закрити очі на те, що можуть бути і неофіційні втрати, про які поки невідомо".
Схема буде звичною - склад сил і засобів противника, що діють на даному напрямку, поточна ситуація і перспективи подальшого розвитку обстановки. 1. Група військ "Курск", зі складу угруповання військ (УВ) "Північ" (також відоме "у миру", як – «ленинград...
"Ми поступово доходимо до моменту, коли росіяни зможуть запускати 1000+ ударних БПЛА типу Shahed за добу. Загалом на кінець травня 2025 року ми починаємо все сильніше відставати в технологічній гонитві. На низці напрямків ще зберігається паритет, але в...