Іржавий метал Бразильської олімпіади - спортивні нагороди стала жерти корозія

Олімпіада пройшла в Ріо-де-Жанейро в 2016 році, а медалі з цього заходу вже почали іржавіти, їх повертають організаторам спортивних змагань.

Фото: infokava.comЗМІ пишуть, що іржавіють медалі в основному бронзові, якими нагороджували переможців Олімпійських та Паралімпійських ігор в Ріо. Медалі з плямами іржі власники повертають організаторам, повідомляють Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

Понад 100 медалей, здобутих спортсменами на Олімпійських та Паралімпійських іграх 2016 року в Ріо-де-Жанейро, були повернуті організаторам через іржу і чорні плями, що з'явилися на поверхні металу. Про це повідомив директор зі зв'язків з громадськістю оргкомітету "Ріо-2016" Маріо Андрада, слова якого наводить агентство Reuters.

У монетному дворі Бразилії дефекти повинні виправити і повернути медалі спортсменам, а це близько 130 медалей. Всього ж для Олімпійських ігор у Ріо виготовили 2488 медалей - нагороди з срібла і бронзи на 30% виготовлені з матеріалів переробки.

Представники організаційного комітету Ігор-2016 відзначили, що дефекти могли з'явитися через неправильне зберігання, що пошкодило лако-фарбове покриття.

Опублікував: Олекса Хвацький
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Німецька Die Zeit опублікувала до 80-річчя "22 іюня" велику статтю від імені Путіна, - політтехнолог Голобуцький

середа, 23 червень 2021, 0:00

"Німецька Die Zeit опублікувала до 80-річчя «22 іюня» велику статтю від імені Путіна «Бути відкритими, незважаючи на минуле». Ясно, що стаття німецькою – російською зробили хіба переклад на кремлівському сайті, власний електорат Путін не збирався знайо...

З архіву ПУ. Мерзенно, що "проста людина з народу" увібрала в себе все найгірше, що цей народ має, - блогер

вівторок, 22 червень 2021, 23:55

"Хочу обговорити одну дуже небезпечну для президента рису його характеру. Мстивість. Не така, як у Ліама Нісона в "Заручниці", не "але коли ти відмовишся її відпустити, я тобі обіцяю, я тебе знайду да вб'ю", ні", - пише у червні 2020 року Павло Поцелує...