Із російського підручника прибрали згадку про Україну (фото)

У російському підручнику з предмета "Навколишній світ", який вивчають учні третього класу, Україна не згадується як країна, що має спільний кордон із РФ. На це звернули увагу в російському Telegram-каналі "Tayga", передають Патріоти України.

На мапі, яка ілюструє держави, що сусідять із Російською Федерацією, Україна присутня, щоправда, без анексованого Криму, але з Донецькою, Луганською, Херсонською та Запорізькою областями. Примітка вказує, що кордони зображено станом на січень 2022 року.

Однак, у розділі, в якому автори підручника описують держави, які межують з РФ, про Україну чомусь забули. У тексті російським школярам спершу пропонують самим дати відповідь, які країни є сусідками РФ на заході та південному-заході. Відтак починається їхній перелік із трьох балтійських країн, тоді згадується про Польщу, яка має кордон із Калінінградською областю.

Після цього автори підручника пишуть про Білорусь, використовуючи радянське написання країни “Білорусія”, та одразу переходять до південного кордону, де, за їхніми словами, розташовані псевдодержави Абхазія та Південна Осетія — території, які втратила Грузія після війни 2008 року.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Політики, які до них підлизуються...": Викладачка знайшла у романі, написаному в 1980-ті, важливі для "людей у високих кабінетах" слова про зв'язок із росіянами

субота, 26 квітень 2025, 16:53

Викладачка Ярина Ключковська згадала цитату з науково-фантастичного роману, яка точно описує будь-які спроби комунікації з росіянами. Нею Ключковська поділилася на сторінці у Facebook, передають Патріоти України. "«…політики, які підлизуються до росіян...

"Ці пісні не слухають у навушниках...": Письменник Кокотюха вказав на цікавий нюанс із російською музикою

субота, 26 квітень 2025, 16:43

Український письменник Андрій Кокотюха зауважив на цікавому феномені довкола російської музики. Вважає, що мета прослуховування російської музики полягає у демонстрації світу своєї інакшості, тому деякі обирають слухати її не в навушниках, а на загал. ...