"Із виділених 309 мільйонів до медиків дійшов тільки 41", - політтехнолог Голобуцький

Мантра «Хуже не будет» не працює, як відчув на собі мало не кожен, зіпсувати можна все.

"Країна помалу виходить з карантину і починає підбивати підсумки: що втрачено і зруйновано через карантин. А заодно – хто і наскільки ефективно запроваджував і припиняє карантин, хто як боровся з пандемією", - пише політтехнолог Олексій Голобуцький на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:

"На цьому етапі з прикладів міст з притомнішими мерами вже зрозуміло: місцева виборна влада впоралась з ситуацією ефективніше, ніж місцева виконавча влада (призначувана з Києва) і центральна влада. І це за мінімальних реально доступних ресурсів з усього обіцяного.

З найбільш контрастного – Дніпро і область. Борис Філатов залякав братськими могилами так, що аж до «Россия-1» дійшло відлуння. І при тому мільйонник Дніпро поки втримується серед міст з середніми показниками захворюваності і смертності. А Первомайськ на Дніпровщині дозволив зібрання релігійної школи – в результаті місто довелось повністю закрити.

Знов ж таки, з доплатами медикам, за котрі відповідає виконавча влада ДніпрОДА, все сумно: із загалом виділених 309 мільйонів до медиків дійшов тільки 41. Натомість Філатов організував ефективну взаємодію з банками, волонтерами, продуктовими мережами і мережами господарчих товарів, з мобільними операторами (вони забезпечили додаткові безкоштовні хвилини і гігабайти медикам), ресторанами... І в нього все працювало.

Не сильно зашкодив навіть скандал із блокуванням лабораторій, котрі «образили» чиновників обладміністрації неприємними позитивними результатами тестів на коронавірус. Це трохи не завадило послабленню карантину через недостатню кількість тестованих в місті. Але і з цим вдалось впоратись .

Це не Дніпро і Філатов такі «нефартові» - це майже по цілій Україні таке було. І продовжується. Зате подібна контрастність між ефективними діями мерів і як мінімум безтолковими – центральної влади є дуже доброю наочною агітацією для виборців. Мантра «Хуже не будет» не працює, як відчув на собі чимало не кожен, зіпсувати можна все. А це ж іще не почали оприлюднювати підсумки карантинних втрат...".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Доверчивые избиратели Зеленского не дождались "конца эпохи бедности", но скоро дождутся "конца эпохи владения землей", - Борислав Береза

вівторок, 7 липень 2020, 12:45

В Україні фактично хочуть вбити підприємницьку ініціативу на селі і допомогти укрупненню саме великих агрохолдингів. "А у меня плохие новости для наших малых фермеров и сельских жителей, которые обрабатывают землю для своих нужд. Избранные вами "слуги"...

"Відчули себе білими людьми: Ненависть кримчан до України має цілком прагматичні причини", - Волошина

вівторок, 7 липень 2020, 11:37

"Словами про Крим і причини, які "завадили" його захищати, навіяне. Ненависть мешканців півострова до України має цілком прагматичні причини. Багато років спритні місцеві політики замість того, щоб припинити красти, розкрадати кримські землі і бюджети,...