Ізиді гейський дух, прийди попівський лад - про водяну атаку РПЦ на ЛГБТ

Не впоралися. Або вода не свята, або попи нездари.

Фото: inforesist.orgСьогодні, 21 травня, в центрі Кишинева пройшов марш солідарності з ЛГБТ-спільнотою Fără Frică, повідомляють Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

Зазначається, що маніфестанти були одягнені в білі футболки з написами соціальної спрямованості, вони несли в руках квіти. Весь шлях мітингувальники йшли в мовчанні, не промовляючи ніяких гасел.

Поліція охороняла учасників маршу на протязі всього шляху. Проти нього протестували православні активісти.

На перетині вулиць Букурешть і Александрі група священиків і віруючих перегородила шлях учасникам ходи. Між двома колонами був організований коридор з добре екіпірованих поліцейських.

У якийсь момент в учасників маршу спробували кинути яйця і побризкати святою водою. Поліція прийняла рішення посадити учасників маршу в автобуси і відвезти в інше місце для проведення маршу.

Організатором минулого маршу виступила молдавська неурядова організація Genderdoc-M.

Опублікував: Олекса Хвацький
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Готуйтеся до приємностей! Яким знакам Зодіаку травень принесе активність, позитив і зміни у особистому житті

неділя, 9 травень 2021, 6:24

Чимало особистостей сподіваються на те, що травень 2021 року подарує їм не тільки активність і позитив, а ще й в особисте життя зміни принесе. На жаль, так пощастить не всім. Останній місяць весни дарує гарний настрій і радість всім людям. На вулиці ст...

"Коли на в’язнів Кенгірського табору пішли танки, жінки перегородили дорогу, щоб зупинити криваву розправу", - Леся Бондарук

неділя, 9 травень 2021, 6:08

Приводом до повстання став розстріл конвоїром колони в’язнів. «Жінки носили мішечки з товченим склом, перемішаним з піском, щоб кидати в очі карателям». — Після Великодня, 15 травня 1954 року, поблизу казахського селища Кенгір колона в’язнів-чоловіків ...