"Какая разница" не прокатить: Відтепер кожен, хто ляпає в Україні про "Великую отечественную" і чийсь "подвиг", прославляє також і терористів, - політтехнолог Голобуцький

Денис Пушилін чітко зафіксував остаточне сполучення російського культу побєдобєсія з культом утилізованих окупантів Донбасу.

"Сьогодні на окупованих теренах Донбасу урочисто відзначали день, коли склеїв ласти Ґіві", - написав політтехнолог Олексій Голобуцький на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:

"Голова маріонеткової адміністрації Пушилін притяг квіти до пам'ятника і зробив офіційну заяву: "Сегодня Михаилу Толстых исполнилось бы 40 лет. Его военная карьера развивалась стремительно. Уже в 2014 году он возглавлял отряд ополченцев, которые прошли Славянск и Миусинск и вместе с командиром укрепили свой военный авторитет победой в битвах за Иловайск.

Все, кто знал Гиви, отмечают его решительность, работоспособность и хладнокровие перед лицом опасности. Он был военачальником от Бога. Вехи его жизненного пути отражены в ДОКУМЕНТАЛЬНІХ СВИДЕТЕЛЬСТВАХ, которые мама Михаила Толстых, Нина Михайловна, передала в столичный МУЗЕЙ ВЕЛИКОЙ ОТЕЧЕСТВЕННОЙ ВОЙНЫ, где они и хранятся. Со дня убийства легендарного комбата прошло три с половиной года. Боль от потери не утихает, как и горячее желание добиться наказания для всех причастных к его смерти".
--
Те, що на окупованих територіях успішно продовжують вкорінювати і розвивати культ вбивць і катів - не новина. Спроможні до мислення українці чи не з початку війни визнали це однією з найбільш серйозних перепон для майбутньої реінтеграції.

Але Пушилін чітко зафіксував остаточне сполучення російського культу побєдобєсія з культом утилізованих окупантів Донбасу. І представникам української влади, спецслужб, а також політикам слід закріпити це як одну з базових витичних: "культ Великой отечественной войны" = "культ ополченцев". Без варіантів, без "не все так однозначно". Бо все цілком однозначно - тепер це офіційно один і той самий культ.

Відповідно, кожен, хто ляпає в Україні про "Великую отечественную" і чийсь "подвиг", прославляє також і терористів. Відповідно, негайно підпадає від відповідні статті Кримінального кодексу. Це мали би публічно, а краще також і документально зафіксувати офіційні особи України. А для всіх притомних є Друга Світова і намагання українців зберегти свою державу в протистоянні двох режимів".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Відставка Стармера: чому британська криза може вдарити по Україні

вівторок, 23 червень 2026, 22:32

Британський прем’єр Кір Стармер оголосив про відставку. Цей крок не став геть несподіваним: його лейбористська партія перебуває в глибокій кризі. За два роки після впевненої перемоги на виборах лейбористи втратили підтримку британців. Багато однопартій...

кремлю терміново потрібні гроші, багато грошей ... - Костянтин Машовець

вівторок, 23 червень 2026, 21:36

Як на мене ... . "тАвАриСЧ" зюганов, явно з наполегливої підказки кремля видав "експромт" про "изьятие банковских вкладов населения". . Я цілком розумію, що потенційна сума у більше як 60 трильонів "фублів" заощаджень російських громадян суттєво муля...