"Каральна психіатрія": Кожному опозиціонеру РФ по гамівній сорочці (відео)

У Росії опозиціонерів масово саджають в психлікарні.

Фото: Мукачево.NET

Як репресивний захід проти опозиціонерів і громадських активістів все частіше застосовуються методи «каральної психіатрії», розповів інтерактивний канал YouTube про права людини в Росії АДВ-ТВ, повідомляють Патріоти України.
В інтерв'ю АДВ-ТВ завідувач кафедри медичної психології Казанського державного медичного університету Володимир Менделевич підтвердив, що експерти-психіатри можуть або безпосередньо отримувати рекомендації про те, який діагноз ставити, або здогадуватися і розуміти, якого висновку від них чекають.

Експерт правозахисної групи «Агора» Дамір Гайнутдинов в інтерв'ю каналу розповів, що силовики найчастіше або застосовують загрози відправити людину в психушку, або дійсно добиваються застосування примусових заходів психіатричного лікування. Правозахисник навів приклади, коли в «психушки» відправляли учасника «болотного справи» Михайла Косенко або «уральського сепаратиста» Олексія Морошкина. Причому, якщо Косенко раніше спостерігався у психіатра, то у Морошкин ніколи не перебував ні на якому подібному обліку.

Самий же резонансний випадок, нагадав Гайнутдинов, стався в Читі, коли чиновники викликали психіатрів, щоб позбутися від настирливого відвідувача, громадського активіста Миколи Лиханова. Санітари відвезли активіста в психлікарню, а районний суд призначив йому примусове лікування. Однак у справу з протестом втрутилася прокуратура, і вже Забайкальський крайовий суд підтвердив незаконність госпіталізації і звільнив громадянина.


Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Дудь має або вибачитися, або втратити право в‘їзду до України через участь в антиукраїнській пропаганді, - Сергій Іванов

четвер, 6 травень 2021, 12:59

"Переглянув 12 хвилин, вирізані з інтерв'ю Іванґая. Остаточно переконався у своїх підозрах стосовно залученості Дудя до розповсюдження кремлівських наративів", - пише телеведучий та блогер Сергій Іванов на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передают...

З архіву ПУ. Звірства чекістів НКВД: Історик показав унікальний документ

четвер, 6 травень 2021, 12:00

Записи свідчать про те, що молодих жінок перед розстрілом роздягали і грали з ними в "доктора". Людей перед розстрілом били палицями і мідними трубами. Також у них відбирали особисті речі, одяг і чекісти забирали їх собі. Матеріали Військового Трибунал...