"Харківська міськрада не схотіла прибрати з назви драмтеатру ані "русский", ані "им. Пушкина". Бо "русскій мір" - це Європа", - Голобуцький

"Харків: міськрада не схотіла прибрати з назви драмтеатру ані "русский", ані "им.Пушкина". Бо "русскій мір" - це Європа. Досі", - пише політтехнолог Олексій Голобуцький на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:

"Депутатка Нємикіна від блоку Кернеса з профільної комісії заявила, що мати в місті "русскій" театр, тим більше імені Пушкіна - ознака освіченості і демократичності. "...Есть имена, не принадлежащие одной стране. Такое мировое признание получило и имя поэта Александра Пушкина. Оставив имя Пушкина в названии нашего театра, мы еще раз покажем миру, что мы с вами не варвары, мы европейская, образованная и демократическая нация".

--
Ми ж всі зараз розуміємо, що йдеться не про культуру і навіть не про нєтлєнку Пушкіна про корито й бабу. Йдеться про виховання лояльності громадян до власної країни, а не до Росії. І про нацбезпеку - ліквідацію підґрунтя для чергового нападу "для порятунку своїх, таких же русскіх".
Але харківські депутати такої "складної" логічної побудови не розуміють. І при тому лишаються депутатами. Війна не стає на заваді лобістам "русского міра". І вітчизняні спецслужби теж нічим не заважають утверджувати "простір Пушкіна" на території України. Прикро...".
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Не за нас: чому Грузія все ближче до Путіна

субота, 4 лютий 2023, 4:00

Чи зможуть Київ і Тбілісі відновити мости. Пані президентка без найменшого вагання заявила, що до мирної угоди за результатами російсько-української війни має ввійти пункт про деокупацію грузинських територій. «Не вимагаючи від Росії повного виведення ...

Поступ, але не у всіх сферах: як Україна впроваджує єврореформи

субота, 4 лютий 2023, 3:00

Як експерти оцінюють виконання семи рекомендацій Єврокомісії. 3 лютого в Києві відбудеться саміт Україна—ЄС, важливим елементом якого стане те, що вперше після набуття Україною статусу кандидата на членство європейська та українська сторони на високому...