Хіти тижня. "Де росiяни, а де я. Ви б ще про пiнгвiнiв мене запитали": Блогерка показала наочну різницю між українцями та сусідами-"мишебраттями"

У той час, як кожен російський закон для України проходить непомітно, кожен український росіян зачіпає за живе...

Росіяни цікавляться, "шо там у хохлов" більше, ніж власними справами. Фото: соцмережі.

"Центр России – это Украина? Предполагаемый опрос украинцев на улицах украинских городов (скажем, до начала войны, так реальнее будет)", - пише блогерка Олена Кудренко на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:

"Киев.

– кого бы вы хотели в президенты России?

– да мне какое до них дело?

Харьков.

– а вы что думаете по поводу российского закона №..., принятого вчера?

– что?.. Да плевать на них, мне что - заняться больше нечем?

Львов.

– як вважаєте, росiянам потрiбно пiдтримувати Навального?

– де росiяни, а де я))). Ви б ще про пiнгвiнiв мене запитали. Нащо менi та країна третього свiту?..

Полтава.

– что бы вы посоветовали россиянам в этот день, когда им нужно проявить себя сознательными гражданами своей страны?

– ох, та йдiть лiсом зi своїми росiянами. Чхати на них!..

Ну и так далее. Напротив, в России без украинского вопроса не проходит ни часа информационного эфира. Они – наши фанаты. Думают о нас, пытаются быть похожими на нас, ну и похоже – зависят от нас. В то время, как каждый российский закон для Украины проходит незаметно, то каждый украинский для россиян – задевает их за живое.

Буду предельно корректна. Всегда лучший выбор – это жить своим умом. Заниматься своими делами. Копаться в своем белье. Не стараться жить чужой жизнью – а начать жить своей. А иначе жаль таких зависимых и ранимых соседей".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Історія не вчить...", - головний герой "Чорного ворона" висловився про відносини з РФ

середа, 21 жовтень 2020, 7:10

За словами актора, історія України немов повторюється через 100 років. В Україні люди не роблять висновків із трагічної історії, повторюючи одні й ті ж помилки, довіряючи ворогові. Таку думку висловив український актор, головний герой фільму "Чорний во...

Оселився на могилі господаря: На Дніпропетровщині шукають новий дім для місцевого "Хатіко"

середа, 21 жовтень 2020, 5:45

У перші дні пес не підпускав себе незнайомців, проте незабаром дозволив себе погладити і зняти нашийник. У місті Кривий Ріг Дніпропетровської області на місцевому цвинтарі пес залишився жити біля могили господаря після його смерті. Як розповіли в Faceb...